INDI - Slikts serviss
Ceļojām uz Austriju ar gidi Loru.
Vietas skaistas, autobuss komfortabls, taču nav pārdomāts, ka braucienā, kur 12h jāatrodas autobusā, pasažieriem nav USB uzlādes telefoniem... tā nu skaistos skatus zagām, lai telefons izdzivotu līdz vakaram.
Viesnīcas labas, brokastis garšīgas.
Taču gida laika organizēšanas spējas ir apšaubāmas. Dot 15 minūtes tualetei 44 cilvēku grupai, piebilstot, ka ja nu nepaspēsiet- nekas, pagaidīsim, kaut kāda ņirgāšanās. Apskates opjektos gide izkāpj no autobusa un dodas uz apskates vietu, nesagaidot, kad izkāpj visi pasažieri. Tad nu skrien pakaļ. Atļaujas uzsākt braukšanu nepārliecinoties, ka visi ir autobusā. Savas neorganizētiɓas sekas noveļ uz pasažieriem, kad viņi izrāda neapmierinātību- redz, pārkarsuši saulē. Informāciju sniedz līdz galam nesaprotami, min laikus, pēc tam vairs nav šo laiku. Svešā zemē, kad eso atkarīgs no tādas dezorganizācijas, necieņa pret pasažieriem, slēptas izmaksas pēc ceļojuma biļeẁu iegādes. Iepazīstieties kārtīgi ar visu pirms pirkt biļeti.
Pievienot komentāru