AtrisinātaInCredit Group - Rekets

Paņemts kredīts, zaudēts darbs, scenārijs zināms visiem. Summa nav liela, palikuši 100 eur aptuveni. Un kā jums šķiet, kas klauvē pie manām mājas durvīm? Incredit group pārstāvji. Lieki piebilst, ka divi muskuļoti veči... 90tie atgriežas...
Atdeva vēstuli, "draudzīgi" parunājāmies...
Kas notiek Latvijā?

09.07.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 24.02.2020

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Incredit 10.07.2019

Labdien! Atvainojamies, ja Jums radies šāds iespaids, tā tas nebija domāts. Ja ir radušās problēmas ar atmaksu, sazinieties ar mūsu speciālistiem, mēs piedāvāsim risinājumu.
Kopīgā dialogā noteikti varēsim sarunāt abām pusēm piemērotāko variantu.

R RXX 10.07.2019

Kā tad tas bija domāts? :D

Incredit 10.07.2019

Galvenā doma ir uzmeklēt klientu un aicināt uz pārrunām, kamēr vēl viss risināms bez citu institūciju dalības. Tas ir tikai un vienīgi klienta interesēs. Neslēpieties no kreditora, bet droši nāciet uz kreditēšanas centru un atklāti izstāstiet savu problēmu, lai kopīgi var atrast risinājumu.

A Alkoholisms 22.07.2019

Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma rakstīts ka 10.pants. Saskarsmes kultūra

(1) Saskarsmē ar parādnieku ir aizliegts:

1) izmantot agresīvas saskarsmes formas (tai skaitā izteikt draudus un veikt darbības, kas aizskar dzimuma, vecuma, rases vai etnisko piederību un drošību, reliģisko, politisko vai citu pārliecību, invaliditāti, sociālo izcelsmi un mantisko vai ģimenes stāvokli, kā arī seksuālo orientāciju);

2) sazināties ar parādnieku viņa cieņu un godu aizskarošā formā;

3) apmeklēt parādnieku viņa darbavietā, darbu veikšanas vietā vai dzīvesvietā bez parādnieka iepriekšējas piekrišanas;

4) sniegt nepatiesu vai maldinošu informāciju par parāda nemaksāšanas sekām.

Diemžēl jūs to pārkāpjat ar daudziem parādniekiem. Kādēļ PTAC klusē? Uzmet tak normālu štrafu.

Incredit 23.07.2019

Labdien!

Ļoti novērtējam Jūsu līdzdalību un orientēšanos likumos, tāpēc lūdzam vēlreiz uzmanīgāk iepazīties ar šo likumu un izprast tajā definētos terminus "parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējs" un "kreditors".
InCREDIT GROUP nesniedz parāda atgūšanas pakalpojumus, bet sniedz finanšu pakalpojumus.
Ja uzskatiet, ka kāds ir pārkāpis Jūsu tiesības, lūdzu ziņojiet par to attiecīgajām iestādēm. InCREDIT GROUP ar to nav nekādu saistību.

A Alkoholisms 22.07.2019

Pats esmu sazinājies ar Incredit group. Uzmet mīksto uz to ka tev nav naudas un pat nenāk uz elementāri kontaktu. Uzrakstot 2 e-pastus viņiem spējīgi tikai uzrakstīt kā būs draudi jūsu veselībai un kopi paste info. Veči ja mēs nevienosimies un jūs atcelosies pie manīm tad es saucu mentus uz jums. Tas nav normāli,ja jūs nratbildat paši man braucam augumā ka ES JUMS NEATBILDU UN BŪS SEKAS VESELIBAI ? Kas tā dara? Šo es atsevišķi ar ielikšu nebūs te bandītiem valdīt ja negribas paši vienoties vai ko piedāvāt un vēl draud itkā ar viņiem nesazinas. ++ Incredit dod kreisos numurus ar ko sazināties nevis vienoto IC kontakttālruni un pēc tam melos ka viņi neko nezin. Esmu nikns...

Incredit 23.07.2019

Jūsu dusmām nav nekāda pamata, viss ir atrisināms normāla dialoga formā. Neskaidrību gadījumā aicinām uz mūsu kreditēšanas centriem, kas ir visā Latvijā, kontaktus atradīsiem mūsu mājas lapā www.incredit.lv
Jebkurai situācijai ir risinājums, mūsu mērķis ir palīdzēt un veidot ilglaicīgas attiecības, ko pierāda mūsu ilgo gadu darbs, pieredzējuši speciālisti un liels apmierinātu klientu skaits.