InCredit Group - Krāpšana

Incredit izsniedza aizdevumu, mājaslapā un piedāvājumā nekas netika minēts par 10% summu, kas jāmaksā, pēc tam kad parakstījos, tad ieskaitīja naudu kontā un atsūtīja līgumu, kur bija minēti 10%, ko nesaņēmu, bet bija jāatmaksā..

02.01.2023

I

A asdasd123 02.01.2023

šitais laikam nekad nebija dzirdējis par kredīta procentiem un domā ka kredītu dod par skaistām acīm =))

Incredit 06.02.2023

Labdien! Nav skaidra sūdzības būtība. Visa informācija ir pieejama pirms līguma parakstīšanas. Lūdzam sazināties ar mums individuālā kārtā, lai var atrisināt konkrēti Jūsu gadījumu! Droši rakstiet uz [slēpt]@incredit.lv Veiksmīgu dienu!

D Diana Glizdeniece 17.05.2023

Tieši tads pats gadījums! Iepriekš vairākas reizeis ir ņemts kredīts un vis bija kartība. Tē neko nepasaka un 100 euro sev savac!

T termo 17.07.2023

Es katru reizi jautāju-cik beigās man būs jāmaksā? Man atsuta uz e-pastu to maksājuma grafiku. Es sarēķinu un tikai tad dodu atbildi. Man vēl ir izvēle-varu arī neņemt. Ja paņem, tad neko-jāmaksā ragā. Viņiem gan dažreiz ir akcijas, ka līgumu noformē bez atsevišķas maksas vai ari ir samazināta procentu likme. Tos gadījumus var izmantot. Kā arī, ja ātrāk atmaksā to aizņemto naudu, tad var palūgt pārrēķinu un ietaupīt. Es tā darīju.