InCredit Group - Slikts servis

Esmu 4 bērnu mamiņa, bērnam skolas vajadzībām gribēju panemt datotu uz nomaksu un tas nav iespejams, Saka parāk maz ieņēmumu un viss. Teicu lai pārskata vēlreiz, bet viņi pat neapsver domu pārskatit un vis, prasīju lai apskatās informāciju, ka par 3 bērniem saņemu uzturlīdzekļus no citas personas, viņiem
tas ari neintereseja un bija vienalga, jautaju ka berns lai macās, atbilde nedodam jums kreditu un viss.

05.02.2024

E Elviss Preslijs 05.02.2024

Labdien!
Jums jāsūdzas šeit https://likumi.lv/ta/id/285975-noteikumi-par-pateretaja-kreditesanu
Incredit tikai ievēro likumu.

Incredit 05.02.2024

Labdien, Gundega! Ļoti žēl, ka Jums nācās saskarties ar šādu pieredzi. Saprotam Jūsu neapmierinātību, taču mums, kā atbildīgai kredītkompānijai, ir jāievēro konkrētas likuma prasības, lai izvērtētu katra klienta maksātspēju. Kas ir Jūsu pašu labā, lai nākotnē neveidojas grūtības ar kredīta atmaksu. Līdz ar to iesakām vērsties pie mums atkārtoti pēc kāda laika, kad būs stabili ienākumi.

ar cieņu Incredit

T Tevnebuszagt420 05.02.2024

Un tad, kad galu galā saistības nodotu parādu piedzinējiem, tad ņaudētu, ka nevajadzēja taču nemaz dot.
Standarta klients ātro kredītu kantorī.