AtrisinātaSIA InCREDIT GROUP - krāpnieki

Krāpnieki,apčakarē vecus cilvēkus,vaidzēja kredītu reklāmas laiž sola ātrā laiķā,bet kā vajag paņemt sākas iziņas konta izdrukas entās,un viss beizot aipildam pieteikumu uz gadu un samksu vienu,bet kad līgums nosļegts saktāmies ka jau uz divi gadi un vispar uz pusi lielāka komisija!Esiet uzmanīg ar šo kompāniju!SIA InCREDIT GROUP

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.03.2019

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

N neKārtībnieks 19.03.2014

Līgums ir jāizlasa pirms parakstīšanas (kā pirmo dienu dzīvotu). Un kredītu var nomaksāt arī ātrāk, laigan šaubos, ka tas tiks darīts :)) paši sevi vien apjājāt

T tortite23 20.03.2014

Un 83. g. mazdēlam tik ļoti vajadzēja kredītu uz vecvecāka vārda, ka pirms parakstīšanas līgumu nelasīja, jo bija vienalga, uz cik %...

Pacco_al 23.03.2014

Tieši tā līgumā viss ir atrunāts un kredīta grafikā pievienots maksājumu grafiks. Ir redzama arī pārmaksa.
Ja tas viss neatbilst iecerētajam līgumu neparakstāt un kredītu nesaņemat.
Ir stulbi parakstīt līgumu nelasot, pagrābt naudu un pēc tam bļaut, ka esat apkrāpti. Sākotnēji jau visas izmaksas bija zināmas, jeb domājāt, ka kāds ar 0% likmi aizdos?