InCredit Group - Slikts serviss

Pieteicos aizdevumam portatīvā datora iegādei. Pieteikums tika aizsūtīts ar Euronics veikala konsultanta starpniecību. Pēc brīža man piezvana pa telefonu incredit darbiniece un ļoti nepieklājīga formā paziņo ka nekādu aizdevumu man viņi nedos. Kad pajautāju kāds būtu atteikuma iemesls, man rupji tika nocirsts, ka nedosim un viss un nomesta klausulē. Kā tāds darbinieks var strādāt klientu apkalpošanas jomā?

Al

La Lailailai 12.08.2019

Kompānijai nav tāda pienākuma Tev izsniegt kredītu. Savukārt runas toni sūdzībai nepiešūsi. Krāj naudu un pērc kaut dzīvokli Parīzē. Acīmredzot kredītsabiedrībām Tu nepatīc.

Tu Turkey901 12.08.2019

Tas tāpēc, ka ar pirmo "Nē" nepietiek un tiek pieprasīti paskaidrojumi, uzklausītas žēlabas, tirgošanās, draudi, utt.

Na nav nozimes 12.08.2019

Šī kompānija, cik man zināms neizsniedz kredītu, ja: 1) Jūs esiet bezdarbnieks (nav officiālu ienākumu no kuriem atdot aizņēmumu, 2) Jums jau ir neskaitāmi patēriņa kredīti no (ne banku vai banku aizdevējiem), 3) Jūs strādājiet ārzemēs, pieņemsim Vācijā vai citā valstī, tikai ne Latvijā.
Jautājums, kāpēc to zinu? Tāpec, ka nesen vietā, kur es strādāju ienāca pāris (vācietis un latviete, abi precējušies). Vēlējās pirkt duškabīni uz kredīta, sadarbība manai darba vietai šajā jautājumā ir ar Incredit Group. Viņiem tikai atteikts, jo abi dzīvo un strādā Vācijā plus nesen arī uz kredīta bija nopirkuši motociklu par 10000 euro un planšetdatoru par 2000 euro.