www.sudzibas.lv IL Patio Nekvalitatīvs ēdiens, dabūju saindēšanos

Il patio - Nekvalitatīvs ēdiens, dabūju saindēšanos

Nesen vakarā biju pasutījusi picu kas saucās “il patio” restorānā blakus galerija centram, vairs neko nesūtīju un arī neesmu tajā vakarā neko ēdījusi.
Pēc picas apēšanas bija dīvaina gaļas piegarša, negribējas neko citu ēst. Tad pamodos četros no rīta ar stipru vemšanu un to pašu gaļas piegaršu mutē. Pacēlās temperatūra līdz 38, vēmu visu dienu bez apstāšanās, protams dabūju arī caureju. Apmeklēju ārstu - teica ka dabūju pārtikas saindēšanos, tikai pēc divām dienām sāku normāli jūsties.
Nekad neesmu kaut ko tādu piedzīvojusi, tāpēc esmu pārliecināta par to ka pica ir vainojama saindēšanās. Nevienam neiesaku sūtīt picas il patio, droši vien picas sastāvdaļas bija vecas.
Vēl pamanīju ka oficianti izdod tikai pirmsčekus, gala čeks ir jāprasa.

29.12.2019

BondsBonds 30.12.2019

Ir kas tāds piedzīvots. Bez sūdzēšanās PVD diez vai kas mainīsies. Jo ja ir sistēma ar veco gaļu..