www.sudzibas.lv IL Patio Pārtikas saindēšanās

Il patio - Pārtikas saindēšanās

Vakardien apmeklējām Il patio, - diviem no četriem cilvēkiem vakarā bija slikta pašsajūta, vienam komplicējās ar vemšanu un diareju, vispārēju sliktu pašsajūtu, drebuļiem, otram mazliet vieglākā formā, - diareja, vispārēja slikta pašsajūta, bet pastāv iepēja, ka var komplicēties ar vemšanu, ņemot vērā, ka aizdomas par Salmonellu izraisītu gastroenterītu, kam atbilst augstākminētā simptomātika. Diezgan droši var apbalvot, ka tas ir no pārtikas/ šīs iestādes, jo apmeklējām pusdienlaikā un viena no personām neēda brokastis, līdz ar to, šī, galu galā, bija vienīgā maltīte, kas tika ēsta. Abi pasūtījām vienādu ēdienu - picu - "QUATTRO FORMAGGI", dzērienu izvēle bija dažāda, bet nekas alkoholisks, kas būtu varējis palīdzēt "dezinficēt" un "iznīcināt" uzņemto baktēriju koncentrāciju (ap 10 piektajā pakāpē). Abi mazgājam rokas pēc tualetes apmeklējuma, līdz ar to tā dēvēto "Rota vīrusu" var izslēgt. Apkalpoja divi personāla cilvēki, ņemot vērā, ka, ja kāds darbinieks nesen ir bijis pārslimojis Salmonellu gastroenterītu, viņš potenciāli varēja būt "nēsātājs", līdz ar to, nebūtu drīkstējis strādāt kādu noteiktu laiku. Minējumi gan ir dažādi, kā ēdienā nonākušas baktērijas, iesaku veikt pārbaudi, - ļoti sabojāts tik dārgais divu cilvēku laiks.