Picērija "Il Patio" - piegāde

Vakar gribēju pasūtīt no Il Patio picu trijām personām. Nu, tā kā ar vienu lielo taču vajadzētu pietikt! Izrādās, ka nav iespējams neko pasūtīt, ja pasūtījuma summa nesasniedz 7 Ls. Nu ko mēs vēl varam pasūtīt? Gribējās vienkārši paēst!! Bet nesanāca...

L Larisa 21.01.2006

molodoj chelovek!!!!! Eto ne picerija, a restoran!!!! mozhet vi hotite voobshe zakazatj odnu pachku sigaret i poprositj chtobi vam ee privezli za besplatno??? ne nado bitj takim skupim!! boljshaja pica, ne prednoznachena na troih chelovek!!! po krajnej mere v etom restorane!!! dlja nachala, nado posetitj eto zavedenie, chtobi znatj kakogo razmera pici!! a potom sujtesj, so svoimi zakazikami!!!!

S Svetlana 10.03.2006

Da, obsluzivanie ne na viswem urovne, no estj odin officiant v Patio, kotorij v Origo, zovut Ilja. On obsluzivaet virtuozno. Na ego fone vse eti devo4ki so svoimi falwivimi ulibkami, prosto gavno. Te, kto hotj raz sidel za stolikom, kotorij obsluzival Ilja, pojmut.

I ilze 10.04.2006

tur jau taa lieta ka visi domaa ka taa ir piceerija kur picu atnesiis uz reiz, bet taa nav , tas ir restoraans un taa ir ljoti liela atskiriiba

A Agnese 14.01.2017

Nesaprotu kā to iestādījumu var par restorānu nosaukt - ēdienu kvalitāte ir vienkārši atbaidoša. Ēdu tur pirmo un pēdējo reizi.