www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss, nepatiesas info sniegšana

IKEA - Slikts serviss, nepatiesas info sniegšana

Lūdzu info IKEA preču izsniegšanas nodaļā - cik ilgā laikā būs iespējams izņemt 4 virtuves plauktiņus, ja es tos nopirkšu. Atbilde bija - 5-10 minūtes. Laiks man bija svarīgs, jo pa ceļam uz laukiem piekrita piestāt pie IKEA kaimiņš ar auto. Iesniedzu komplektācijas lapu 11:51, šobrīd ir 12:23, bet mani 4 plauktiņi vēl nav sakomplektēti, tātad vairāk kā pusstunda - painteresējos - kāpēc vēl nav un IKEA konsultants man indīgi atbildēja - mēs speciāli jūsu pasūtījumu izlaižam. Jūtos piemānīta, kavēju, ir stress un vēl IKEA konsultants stendā 7 par to paņirgājas.

02.09.2023

E Eatyoursoul 02.09.2023

Jeziņ, dieviņ... Brīvdiena, gaidīt super ātro komplektēšanu. Jūsu laiks ir tikai jūsu problēma, nevienam pakalpojumu sniedzējam, nav jārēķinās ar jūsu laiku un to kā jūs kavējat!