www.sudzibas.lv IKEA Negodīgs darbinieks Ikea

AtrisinātaIKEA - Negodīgs darbinieks Ikea

Labvakar.
Gribētos jums pastāstīt, kāda interesanta pieredze man bija Ikea. Ar vīru kopā izvēlējāmies uztaisīt mūsu mājvietā remontu, un iegādāties mēbeles ikea.
Tur ar mūsu pasūtījumu nodarbojās darbinieks, likās ļoti saprotošs un visu pārzināja.
Un tad, kad mēs nonācām pie galējās tāmes viņš mūs centās atrunāt no iegādes jo bija liela summa un piedāvāja to samazināt. Piedāvāja nepirkt uzreiz, pēc tāmes, bet pirkt atsevišķi atbraucot uz ikea veikalu caur viņu, jo tad būtu laba atlaide, pirktu kā darbinieks. Bet viņš prasīja, lai viņam samaksātu pusi no atlaides summas.
Es biju pret, jo nezināju, ka vēlāk būs ar čekiem, ja nu gadījumā būtu jāmaina, kāda no precēm. Lūk tā, galu galā ar vīru tā arī neiegādājāmies preces ikea caur šo darbinieku.
Un vispār gribētos uzzināt, vai kādam arī bija šāda pieredze, vai arī tikai mums?
Gribētos arī komentāru no ikea pārstavniecības par šo atgadījumu.

21.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta IlzeLiepina755 22.12.2021

Atrisināta problēma. Izņemiet lūdzu sludinājumu

Komentāri (12)

Good Intentions 21.12.2021

Protams, ka tur ar čekiem nekas nebūtu. Džeks gribēja uzvārīties.

Oļegs Zatlers 21.12.2021

Normāli iegāzāt darbinieku, kurš, iespējams, gribēja kādu papildus dāvanu saviem bērniem iegādāties uz Zsvētkiem, kā arī Jums samazināt kopējos tēriņus. Nu ja negribēji izmantot viņa shēmu, vajadzēja vienkārši atteikt, ne kladzināt apkārt un vēl prasīt Ikea komentāru.

Good Intentions 21.12.2021

Nekad neko nevar zināt un beigās vel pircējs paliktu idio.a lomā.

I IlzeLiepina755 21.12.2021

Es nevienu necentos iegāzt, izstāstīju kā bija. Un vēlējos uzzināt, vai arī citiem bija šāda pieredze. Varbūt tomēr viss beigās būtu ļoti labi, bet mēs par to nebijām pārliecināti.

Good Intentions 21.12.2021

Saprotams, kad vel savi cilvēki, bet galīgi sveši ar šādiem kreisiem piedāvājumiem. Varbūt būtu viss bumbās un visi ietaupīti un atkal var arī iebraukt auzās pēc tam skraidi un pierādi, ka kaut kas nav tā kā vajag vai brāķis utml. Nevelti saka skopais maksā divreiz.

Oļegs Zatlers 22.12.2021

Necenties iegāzt nosaucot cilvēka vārdu un uzvārdu?

I IlzeLiepina755 22.12.2021

Labdien.
Cerēju saņemt komentāru no IKEA puses par šo gadījumu, un, nu liekas, ka tādu nesaņemšu.
Paldies, ka nereaģējat uz šādiem atgadījumam!

Oļegs Zatlers 22.12.2021

Bet kādu komentāru no Ikea Tu gribi saņemt? To, ka darbinieks ir atlaists vai ko? Skaidrs, ka darbinieks ir atradis veidu kā papildus piepelnīties. Protams tas ir slikti un nepieņemami, ja skatās no Ikea puses, bet kā klientam Tev viņš piedāvāja izvēlēties. Varēji vienkārši atteikt viņa piedāvājumu un pirkt pa pilnu summu bez atlaides vai noriskēt un saņemt preci lētāk. Domāju, ka arī ar garantiju un čekiem nekādu problēmu nebūtu bijis, jo preci viņš vienkārši būtu pircis ar savu darbinieka atlaidi uz sevi. Visas garantijas arī šādā iegādes veidā paliek spēkā. Visticamāk, es arī nebūtu izmantojis viņa piedāvājumu, bet jāskatās pēc piedāvātās kopējās atlaides.

IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 22.12.2021

Sveicināti!
Lai varētu risināt šo konkrēto situāciju, lūdzam sazināties ar mums, zvanot pa tālr.nr. 63301000 vai rakstot e-pastu uz [email protected].
Ar cieņu, IKEA Latvija.

O Olgaliepa 22.12.2021

Labdien.
Ziniet, ko mums arī bija šāda pieredze. Mēs uz firmu vēlējāmies noslēgt lielu pasūtījumu caur IKEA veikalu, un ar mums privati sazinājās, šķiet šis pats darbinieks un piedāvāja ko līdzīgu. Un arī mēs atteicām viņam.
Es nezinu vai ir pareizi šādi cilvēku kā teikt nodot, bet ja man būvniecības firmā strādātu šāds darbinieks es to vēlētos atlaist.

Oļegs Zatlers 22.12.2021

Protams, es arī tādu darbinieku savā uzņēmumā nevēlētos, bet kāda daļa mums gar milzi Ikea? Lielos vajag čakarēt un jo vairāk, jo labāk. Turklāt, Ikea tāpat vēl lielā plusā būtu no šī darījuma + Sergejs bagātāks.
Lai arī cik nesmuki Sergejs rīkojas, es vairāk par to, ka sūdzības autors, principā, apzināti nostučī cilvēku, kurš, visticamāk, nu jau ir bez darba vispār.

I IlzeLiepina755 22.12.2021

Es sameloju sludinājumā. Ne tā sapratu visu situāciju. Maldinošs sludinājums

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes