www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

IKEA - Slikts serviss

Labdien!
Šodien iepirkos veikalā IKEA, bet man jāsaka, ka iepirkšanās procesu un priekštatu par pašu veikala tēlu sabojāja darbiniece, kas savā darba vietā atradās alkohola reibumā.
Veikalā biju apskatījusi gultas veļas un dvieļu plašo piedāvājumu, bet pirms iegādes vēlējos konsultēties ar pārdevēju. Piegāju pie darbinieces ar īsiem tumšiem matiem un brillēm, kas tobrīd atradās nodaļā. Ilgi runāt ar sievieti nebija iespējams, jo no viņas bija jūtams neciešams alkohola smārds. Varbūt vajag apsvērt iespēju un neiet uz darbu, ja iepriekšējā naktī ir tā "labi" ballēts.

07.02.2019

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 12.02.2019

Labdien!

Pateicamies par sniegto viedokli! Katru sniegto informāciju mēs uztveram ar lielu atbildību, ikvienu gadījumu rūpīgi izvērtējam, arī Jūsu minēto.

Visiem darbiniekiem ir skaidri zināmi iekšējie darba kārtības noteikumi, un tie strikti nosaka, ka darba vietā un darba laikā ir aizliegts atrasties alkohola vai citu vielu iespaidā. Regulāri veicam darbinieku apmācības, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus klientu apkalpošanā. Paldies par iesaistīšanos un atbalstu mūsu pilnveidei.

Vēlam patīkamu dienu!

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

really? 07.02.2019

Ir atskiriiba,atrasties darba vieta reibuma,vai,ka ta ir otra diena,kad vnk velk pec alkahola! Ka nu sava jutibaa turpat nepakriti!
Smiekliga tava sudziba,pajautat vari man savus svarigos dvielu un gultasvelju jautajumus, jo ka redzams esi meza dzivojusi un pirmoreiz muzaa Ikea apmekleeji!

S Santoz1 07.02.2019

Da labi, es nezināju, ka tagad ir norma iet uz darbu ar pohu :D Nu var jau, protams, ja tu necieni ne sevi, ne darba devēju. Tā jau tagad būs ieviesusies kā paražu tiesība, ko godam būs pildīt :D Muļķīgi uzskati! Ouu un jā...FYI pārdevēja-konsultanta pienākumos ietilpst klientu konsultēšana par veikalā esošo preci.

retas_sudzibas 07.02.2019

Darbiniece bija nelaipna? Vai viņa uzvedās neadekvāti? Vai viņa neatbildēja uz Jūsu jautājumiem? Cilvēki veikalos nav zaldāti. Ja arī bija paballējusi iepriekšējā dienā, un? Ja apkalpošanai nebija nekāda problēma, tad tā ir Jūsu darīšana, ka Jums neapmierināja darbinieces elpa. Varētu padomāt, ka Jums viņa smaržo pēc margrietiņām!

D Darbinieks 07.02.2019

Ievadiet atbildeda lai pati iet par to algu strādāt..
s tekstu

M meija 07.02.2019

Ar kādām tiesībām var apvainot darbinieku, vai Jums bija alkometra trubiņa ? Ja neapmierina veikala cenas vai ir kādas citas problēmas tas neļauj apmelnot cilvēku ! Ja pats esi bijis alkohola reibumā tas neļauj apvainot citus cilvēkus !