www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

IKEA - Slikts serviss

Nepieklājīga attieksme atgriežot saliktu preci, varu pamatot, necelšu te neslavu, ikea man ļoti patīk, esmu jūsu promouteris 👍.
Nopirku ~640eur+piegade, atgriezu 60eur, rādās problēmas piestiprināt.
Darbiniecei, acīmredzami, bija slikta diena, bet kam tagad viegli...
Ikea, cik es zinu jūs labi atalgojat darbiniekus, bet es ieteiktu dalu no tiem ieturētajiem 20% attiecināt uz mainīgo motivācijas dalu, iedomājieties - klients kurs kko atgriez saņem atvērtu, lielisku servisu, jo darbinieks par katru atgriezto preci saņem %, protams, sapratīgi, jo skaidrs, ka tas pakalpojums jums maksa.
Rakstu sūdzības, jo neatradu atsauksmes iespējas ikea.
Ikea ļoti patīk, iepriekš reizes 5 lv viss bija lieliski, sūdzību pauzu, lai jūs varētu uzlabot pakalpojumu kvalitati.

20.12.2020

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 29.04.2021

Labdien!

Atvainojamies par vilšanos, kas radās preču atgriešanas laikā. Pateicamies par dalīšanos ar novērojumiem, jo mēs tiecamies nodrošināt vislabāko klientu apkalpošanas pieredzi, tādēļ katru aizrādījumu uztveram nopietni un atbildīgi.

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda