www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

IKEA - Slikts serviss

Sveicināti,
1. Vēlos brīdināt, ja jums būs vajadzība sazināties ar ikea virtuves nodoļu, tas praktiski nebūs iespējams. No pl.10: 00 līdz 14: 00 bez rezultātiem.

2. Pērkot virtuves iekārtu, jums nepiegādās visu iekārtu, ko noskatīju attēlā, to tikai nokonstatēsiet, kad būsiet visu saskrūvējis, un darba virsma izrādīsies par lielu piegādātajām skapju daļām. Attēlā Skaisti būs vairāk daļu, kamdēļ arī vēlējos iegādāties šo virtuves iekārtu.
3. Jūtos apkrāpts no ikea Latvia.

02.12.2020

02.12.2020

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 11.05.2021

Labdien!

Atvainojamies par vilšanos un neērtībām, kas radās sazināšanās laikā ar virtuves nodaļu un veicot pirkumu.
Diemžēl mums dažkārt nākas saskarties ar neplānotām piegāžu izmaiņām, kā rezultātā ir produkti, ko nesaņemam pasūtītajos daudzumos un tie iztrūkst komplektācijā.
Aicinām pirms pirkuma veikšanas pārbaudīt atsevišķo preču, kā arī komplektu pieejamību, zvanot uz informatīvo tālruni: +371 63301000.
Pateicamies par dalīšanos ar pieredzēto. Turpināsim strādāt pie klientu apkalpošanas pilnveides.

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda