www.sudzibas.lv IKEA Produktu nepieejamība

IKEA - Produktu nepieejamība

Ieradāmies ikea no 120 km attālas pilsētas, darba dienas vakarā, nopirkt pa daļām pax skapju sistēmu, lai paši arī uzreiz aizgādātu, izmantojot reto, saulaino dienu. Priecīgi apskatījām, ko vēlamies, sakomplektējām pie veikalā esošā datora, izdrukājām... Bet viss prieks beidzās, kad pārdevēja pateica, ka diemžēl, pax skapja rāmis, izmēros 100x58x236, nebūs pieejams, bet visu pārējo komplektāciju varot dabūt. Tajā ietilpa vēlviens rāmis, izmēros 50x58x236, plaukti, drēbju stieņi, lampas, durvis, plauktiņi, enģes, utml. Bet cienījamā ikea vadība, kam mums tas, ja pašu galveno nevaram dabūt? Rāmi? ! No kā sastāv viss skapis... Jautājām pārdevējai, kad tie varētu rasties veikalā, bet viņa nezināja teikt.. Prasījām, kas no tāda izmēra pieejams - tikai gaišie. Vīlušies, aizbraucām mājās tā arī neko nenopirkuši... Vai tiešām tāds liels veikals nevar sagādāt kaut ko tik vienkāršu, normālā daudzumā, lai pietiktu visiem? Produkts nav ekskluzīvs, nav dārgs, nav speciāls... Vienkārši rāmis, kuru nav iespējams nopirkt un uzzināt, kad tas vispār būs pieejams. Varējām, protams, pirms braukšanas apskatīties pieejamību interneta vietnē, bet nekad nebijām gaidījuši, ka kaut kas tik, it kā, parasts un populārs nebūs pieejams...

15.09.2020

O

H Helsu 15.09.2020

Kads sakars veikala izmeram ar so visu😁 pilnigi logiski ka kada prece bus izpirkta un par so cept sudzibu, dazi cilveki vienkarsi atrod laiku sudzeties par pilnigi visu iespejamo un neiespejamo.

O Okys 16.09.2020

Helsu, sakars tāds, ka ja prece ir tik populāra un pieprasīta un pārdošanā jau ilgu laiku, tad laikus varēja parūpēties par noliktavas papildināšanu. Kā tas nākas, ka ne nevienu PAX skapi normālā, populārā izmērā no veikala atvest nav iespējāms, jo gluži vienkārši paša skapja tur nav. Ir tikai komplektējošās daļas un durvis. Pārdevēja vēl arī pateica, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ un gaidot šo preci daudzi. Nekādas loģikas šeit nav. Degviela nav loterijā vinnēta, visa Latvija nedzīvo Rīgā un nevar katru dienu "ieskriet", apskatīties vai gadījumā nav skapja rāmis atnācis.

Jimmy Darling 16.09.2020

"Pārdevēja vēl arī pateica, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ un gaidot šo preci daudzi" -tiešām nekādas loģikas...populāra un pieprasīta prece uzreiz tiek izpārdota, kur tas redzēts

K Kristine 16.09.2020

Vēl sakars tāds, ka es šos skapjus jau mēnesi (ja ne vairāk) medīju, neviens nevar pateikt, kad būs pieejami. Prasu - "cik jāgaida? Mēnesis, pusgads, gads? " atbilde: "nav informācijas! ". Skatos gan internetā, gan prasu veikalā, kad esmu - nulle rezultāts. Jautāju skapju nodaļā, tur man pateica godīgi, ka var gadīties, ka internetā rāda, ka nav, bet veikalā ir. Tātad skatīšanās internetā pirms braukšanas arī nav variants. Vēl var zvanīt, bet man izklausījās, ka tur ir "vēl zinošāks" cilvēks otrā galā. Beidzamo reizi sāka asinis jau vārīties veikalā, blakus sēdēja pārītis - priecīgi plānoja savu skapi, šos arī paķēra - viņi tur stundu sēdēja, apspriedās, strīdējās - beigās - figuški - nav rāmju! Nav jau stāsts par to, ka prece var būt izpirkta vai kā, stāsts par to - ka jāizņem no pārdošanas, ja nezini, kad būs, plānotāju atverot lieliem sarkaniem burtiem "nav rāmju, nezinam, kad būs! ". Kāpēc cilvēkiem jātērē laiks un, sūdzības autora gadījumā, arī līdzekļi, lai beigās paliktu tukšā?
Esmu jau pati nospļāvusies uz to visu un meklēju alternatīvas, jo nevaru vairs izturēt, ka drēbes pa māju mētājās. Bet mans sapnis par skapi, kuru varu sakomplektēt pati, un pārkomplektēt vajadzības gadījumā, neiztērējot miljonu, ir zudis.