www.sudzibas.lv IKEA Preces bojājums

IKEA - Preces bojājums

Labdien, iegādājos kumodi pie jums, pirms 2 dienām, bet konstatēju virSējai virsmai vairākus defektus. Pavirši sataisīts un vairākās vietās tādas buktes uz iekšu. Vai iespējams apmainīt virsējo daļu, vai visa kumode jāved atpakaļ uz ikea. Ir kādi varianti? Jo dzīvē izskatās briesmīgi, jo visa tā mala ir grubuļaina un acīs krīt ļoti.

Paldies.

27.03.2020

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 27.03.2020

Labdien!

Paldies par ziņu! Lūdzu atsūtiet mums uz e-pastu [email protected] informāciju par preci un bildes ar iepriekš minētajiem defektiem, lai varam situāciju izvērtēt un veikt nepieciešamās darbības.

Paldies jau iepriekš,
Tava IKEA Latvija komanda

R

E Elīna 28.03.2020

Diezgan idiotisks gājiens sazināties ar veikalu caur sūdzību portālu. Normāls cilvēks vispirms ar veikalu sazinās un te raksta, ja nu tiešām ir kāda negodprātīga attieksme no uzņēmuma puses. Kā var aizdomāties nezvanīt un nerakstīt uz Ikea, bet te, man tiešām nav saprotams. Laikam jau vīruss ietekmē arī smadzeņu darbību.

E Elīna 28.03.2020

Un vēl - normāls cilvēks jau skrūvējot pamana un zvana uz veikalu nevis iekārto kumodi un tad pēc dažām dienām izdomā, ka kaut kas zem tām manām mantām tomēr nav ok. Jēziņ...nevairojieties!

K Kārlis Šulcs 29.03.2020

Tev IKEA nemaz nebija jābūt. IKEA pat vaļā nav jābūt. Ja vien tas nav sūtīts internetā, tad atvaino.