IKEA - Piegāde

Astronomiska summa par piegādi - 70€! Visur, kur pasuta preces, to piegāde maksā maksimāli 5€ visā Latvijas teritorijā un es šeit nerunāju par lielgabarīta preci. Vēlējos pasūtit virtuves atvilktņu ielikņus. Preces kopējā summa ~€30, piegāde - 70€. Kas tas par servisu? Kad zvanīju un jautāju, atbilde - brauciet uz veikalu paši! Es dzīvoju Kuldīgā, šajā laikā, kad valstī izsludināti ārkārtēji apstākļi Sakarā ar Covid-19, man pasaka brauciet uz Rīgu!

25.04.2020

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 11.05.2021

Labdien!
Pateicamies par dalīšanos ar pieredzēto. IKEA Latvija konstantas viena pasūtījuma piegādes pakalpojuma izmaksas tiek piedāvātas kopš veikala atvēršanas un šobrīd netiek plānots tās mainīt.
IKEA tiešsaites veikalā veikto pasūtījumu saņemšanai aicinām izmantot bezkontakta saņemšanu pie veikala, nenākot iekšā veikalā.
Atvainojamies par novēloto atbildi, turpināsim strādāt pie klientu apkalpošanas un pakalpojumu piedāvājuma pilnveides.

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

L Livva 25.04.2020

Ja būtu skolā draudzējusies ar matemātiku, tad gan jau saprastu, ka par 5 eiro šoferim darba alga par laiku līdz Kuldīgai un degviela mašīnai nesanāk. Pagaidi, kad covids beigsies un brauc pakaļ, gan jau nenomirsi pa to laiku bez tām atvilktnēm.

ž Žanete Škapare 25.04.2020

Ar matemātiku man viss kartība. Nomirt jau ari nenomirsu bez atvilktnem, paldies jums par rupem! Ja jus esat kaut reizi ko sutijusi interneta, tad zinasiet, kadas ir piegades cenas. Pat sutot preces no citam valstim, piegade ir nesalidzinami zemaka.

Gaļsitis 26.04.2020

Pavisam normāli, no Rīgas uz kaut kādu nekurieni vest nav izdevīgi, tāpēc pieprasa attiecīgu samaksu.

B Berry Ozy 26.04.2020

Te laikam salasījušies komentētāji, kuri nekad nav pakas saņēmuši un sūtījuši. Kam tad ir domāti pakomāti un kurjerdienesti? Visi Latvijas internetveikali ar tiem piegādā sūtījumus. Izņemot IKEA. Acīmredzot viņi negrib atprečot sīkās preces, tikai mēbeles. Būtu godīgi, ja IKEA reklāmā būtu teikts, ka tirgo mēbeles internetā, bet tagad sanāk, ka pircējs tiek turēts par muļķi - nu, ja jau tik ļoti gribi tās krūzītes, tad maksā 70€. Nekaunība un necieņa pret pircēju!

būtu ļoti jauki, ja sīkumus varētu saņēmt pakomātos