www.sudzibas.lv IKEA Nekādā gadījumā neiesaku strādāt IKEA

IKEA - Nekādā gadījumā neiesaku strādāt IKEA

Neiesaku strādāt Ikea - vērtības, par kurām runā, paliek tikai vērtības uz sienas. Vadība nerespektē darbiniekus un atlaiž vispazemojošākā veidā kāds ir iespējams, izspiežot savstarpējo vienošanos. Nav iespējas ne atvadīties no savas komandas, nekas - tiec izvests kā zaglis.
Jebkurš retail uzņēmums būs daudz labāks - Rimi, Maxima, Lidl

26.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Komentāri (3)

Good Intentions 27.10.2022

Esat strādājuši Rimi; Maxima; Lidl, ka apgalvojat, ka tur būs labāk?

L Līga Paparde 11.10.2023

Tur ir ļoti grūti strādāt, ja esi atnācis to darīt kaut uz pāris dienām. Virtuvē visus komandē Dzintra. Ļoti toksisks, indīgs cilvēks, kas veļ vainu uz darbiniekiem, kas atnāk no malas palīdzēt. Vienmēr der sev pajautāt - vai es esmu pateicīgs par to, ko tur jūtu. Es esmu pateicīga Ernestam. Ļoti apsviedīgs, čakls, jauns, bet neskatoties uz to, ka ir ļoti jauns, uzvedas pieklājīgi kā normāls pieaugušais, kamēr Dzintra visus vaino par to, ka grīda slidena un jaunie darbinieki ir vieni vienīgi idioti. Paldies par bezmaksas ēdienu. Ļoti garšīgi.

L.Paparde

L Līga Paparde 11.10.2023

Starp citu kādā dienā, kad bistro bija liela apmeklētāju plūsma un mēs knapi laikā paspējām sagatavot ēdienu, pie kases kādai kasierei esot palicis slikti. Es to ļoti labi saprotu. Ir liels karstums, daudz informācijas, liela steiga. Bet vakarā notika kaut kas, kas lika man saprast, ka mērce uzņēmumā ir svarīgāka par cilvēku. Es ceru, ka tai kasierei viss kārtībā. Neviens tā arī nepiegāja pie viņas un nepainteresējās, vai viss labi. Jo galvenais, ka mērce tiek laicīgi pasniegta. Nu jā...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes