www.sudzibas.lv IKEA Negodīga komercprakse, krāpšana, naudas izkrāpšana piegādēs

IKEA - Negodīga komercprakse, krāpšana, naudas izkrāpšana piegādēs

Negodīgu komercprakse un atklāta krāpniecība! IKEA atsakās apvienot 2 pasūtījumus 1 piegādē, lai gan piegādāja vienā vietā, vienā laikā ar vienu transportu. Pamatoja, ka esot izmaksas dubultā, kas izrādās pilnībā nepatiesa informācija. Piegādes izmaksas nav pielīdzināmas komplektēšanas un pasūtījuma apstrādes izmaksām. Kā redzams no informācijas mājas lapā, tad izņemt veikalā šos abus pasūtījumus kopā vai atsevišķi es varētu bez papildus maksas. IKEA nevēlas būvēt ilgtermiņa sadarbību ar klientiem, IKEA nav svarīga klientu apmierinātība, un, acīmredzami, nevēlas redzēt tos atgriežamies.
IKEA veikals ir izstāžu zāle ar eksponātiem, kurus lielāko daļu nevar nopirkt. Ir jāpiesaka sava vēlme, neprognozējami ilgi jāgaida, un tad, saņemot ziņu par pieejamību, steigšus jāformē pirkums. Un nav izslēgts, ka par nākamo izvēlēto preci saņemsi ziņu mazāk kā pēc 24h, un atkal steigsi formēt jaunu pasūtījumu. Izskatās pēc "veiksmīgas" shēmas, ko IKEA LATVIJA izdomājuši un izveidojuši, lai nožēlojamā veidā pelnītu uz neesošu papildus piegādi. Lai Jūsu darbi ir Jūsu vizītkarte un reklāma!

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes