www.sudzibas.lv IKEA Mājdzīvnieki

IKEA - Mājdzīvnieki

Izdomājām 1x apmeklēt, izslavēto ikea, diemžēl ar smagu vilšanos. Jo netikām tālāk kā līdz ieejas durvīm, jo redz ar suni ieiet nedrīkst. Suns 6kg un tika nests uz rokām, jums tie kādi aizspriedumi, vai īpaša nepatika, saprotu ar lielu Vidusāzijas vilku neiet iekša jo viņš var apgast vai ko izdarit, bet es par savu mazo suni atbildu. Ne Jysk ne cc senukai ne kads lielveikals nekad nav licis izies ar suni arā, jā uz durvīm uzlīme, un vienmēr ir loģika un saprotami izņēmumi. Tiešām vīlušies, ka apsargus mācat ne zagļus redzet, bet klientus ar suņiem dzīt lauka!

28.04.2019

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 02.05.2019

Labdien!

Pateicamies par sniegto komentāru! IKEA ēkā atrodas ne tikai veikals, bet arī restorāns, tāpēc, rūpējoties par drošības un higiēnas standartu ievērošanu, mājdzīvnieki netiek ielaisti. Veikalā drīkst uzturēties tikai atzīti suņi-pavadoņi, kas pavada cilvēkus ar invaliditāti.

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

Pacco_al 28.04.2019

Nu tāda ir veikala politika un viss. Ja nav pieņemami, ej citur.

M Mego izmeklētājs 28.04.2019

Kapec vispar uz veikaliem jāņem mājdzīvnieki?

RAMONA👀 28.04.2019

Mani ar kaķi arī neielaida. Sūdzēšos Bez Tabu

M Mego izmeklētājs 28.04.2019

Un 4turtajā studijā arī

Kolta 28.04.2019

Man ir mazs ponijs... vai drīkst ņemt līdzi uz IKEA? Vins ir pavisam maziņš un nevienam netraucēs.

B BK 28.04.2019

Pareizi darīja. Mājdzīvniekiem ir jāsēž mājās. Kas vispār tā par modi, visur staipīt līdzi dzīvniekus? Un tu nepadomāji, ka kādam no pircējam, var būt alerģija pret spalvām?

L Līga 03.05.2019

To bez vārda. Ceri, ka Tev vai Taviem bērniem alerģija ne uz ko neparādīsies, egoist.

donna b 28.04.2019

Cilveki. Nu ta godigi. Neviens negrib Jusu sunus vai citus dzivniekus redzet veikalos. Kapec vini nevar palikt majas? Nav buritis? Nav audzinati? Man ari ir suns tiesi 6 kg sver un NEKAD neesmu bijusi ar vinu veikalaa! Kapec Jus nevarat to suni atstat majaas/

X xctaps 29.04.2019

Un ja jusu sunim savajadzesies pa liela mdarisanam, vai lausiet kakat klepii ?

A arsuni 03.05.2019

Jā, jo atrodoties mājās suns arī kakā visos stūros un nevar sagaidīt saimnieku mājās. Domājiet viņš 2h paciesties nevar? Vai Jūs vienkārši pēc sevis spriežat?

L Livva 29.04.2019

Cilvēku stulbumam nav robežu, ja ir zīme, ka ar suni nevar, tad nevar, ja 5-kilogramīgie būtu atļauti, tad tā arī būtu tur norādīts. Kas par modi suņus visur vazāt līdz? Drīz arī ar aitu sāks iet šopingos.

R Roberts Kalnabebrs 30.04.2019

Suni var atstāt piesietu ārpusē pie ieejas

R Roberts Kalnabebrs 30.04.2019

Nesen redzēju kā tāds šunelis apdirsās un apmīzās Depo krasta veikalā, fui, pretīgi bez gala

L Līga 03.05.2019

Super, brīnišķīgi, ka neielaida, es ceru, citi veikali arī ņems piemēru. Man ir suns un kaķi, prātā nav nācis viņus stiept uz veikalu. Besī tās jažematj suņu īpašnieces, kurām šķiet, ka suns ir jāvelk līdzi visur.

T TavaMamma 03.05.2019

Man arī ir mazs suns , 10 kg. Nekad neņemu uz veikalu , paliek mājās. Neņem suni ja neproti iemācīt viņām palikt vienam mājās reizēm.

A arsuni 03.05.2019

Man arī ir 6kg smags suņuks, kuru vienmēr visur ņemu līdzi. Kad nolēmu ņemt sev suni, sapratu, ka tā nebūs "glezna pie sienas" vai "zelta zivtiņa", kas akvārījā sēž. Es kaut kur dodos un mans suns man līdzi vai tas būtu veikals, kafejnīca, parks. Kāda jēga no suņa, ja viņš visu laiku sēž mājās? Tad var arī kāmi būrī pirkt.

T TavaMamma 03.05.2019

Visu laiku arī nav jātur mājās. Tikai tad ja ir paredzēt apmeklēt MĒBEĻU VEIKALU vai PĀRTIKAS VEIKALU. Vai JEBKURU VEIKALU , ja to paredz konkrētā veikala vai iestādes noteikumi. Ir speciālas suņiem draudzīgas vietas , kā arī pietiekami daudz vietu kur ar suni vienkārši pastaigāties.

A arsuni 03.05.2019

Tieši tā, ir vietas, kuras būs draudzīgas un atvērtas un kuras nē. Un to nosaka paši cilvēki, kas tur strādā ne kaut kāda "iekšējā politika". Ikea sakarā pirms kāda laika bija raksts ziņu portālos, kur Itālijā veikalā tika laisti iekšā suņi pārnakšņot un paši darbinieki viņus vēl baroja. Kas tā arī bija veikala "iekšējā politika", vai vienkārši cilvēku attieksme.
Tur kur mani ar manu suni neielaiž, es vienkārši vairs neeju.

Bomboklak 03.05.2019

IKEA ietur ļoti pareizu politiku, jo notīrīt spalvas no visiem dīvāniem un krēsliem, kur suņi tiek laisti brīvībā ir daudz grūtāk, nekā uzlikt zīmi uz durvīm.

J Jānis Adijāns 12.05.2019

sunim tur nav ko meklēt

L Lolita Melbārde 09.11.2019

Man suns 2kg, kucēns, pomerānas spičs.Viņu ārā piesietu nevar atstāt, mājās vienu arī nevar. Tātad uz Ikea braukt nekad nevarēšu. Īpaši kad apsardze izveda vēl ārā ka noziedznieku.

A Anarchy123 28.08.2020

Kā man apnikuši tie mazsunīšu saimnieki kas uzskata ka viņu 6kg žurka tiek pielīdzināta kā dievība. Kad Jūs ar savām žurkām ejiet pa veikaliem, kafeinicam utt, domājat, ka visiem patīk redzēt mazus rejošus mežoņus? Nē, visiem viņi nepatīk ! Es neienistu suņus, vienkārši , es kā lielā suņa saimniece nespēju saprast vienu lietu, kādēļ jūs uzskatāt ka visu jūs varat ar saviem klēpjsuņiem, bet mums no jums ir jāklausās, ka mūsu lielie suni biedē jūsu neaudzinatos rējējus. Te jau jāsaka milzīgs paldies Ikea apsargiem, par to, ka radīja vienlīdzību.

J Joshua Jess 18.11.2023

Pats tu esi žurka, saprati! Patrāpies man ceļā ar saviem komentāriem...