www.sudzibas.lv IKEA IKEA Restorāns

IKEA - IKEA Restorāns

Šoreiz būs runa par brokastīm... Jūs paceļat brokastu komplekta cenu divkārši, tāteikt uz vispārējās sadārdzināšanās "bla-bla-blā" fona... Mēs ar manu cienījamā vecumā esošo mammu divatā pienākam pie Letes, uz kuras vientuļi gozējās tikai (!) divu komplektu šķīvji, mēs vēlamies vismaz trīs komplektus, ja mamma var pabrokastot knapi ar puskomplektu, tad man pat 2,5 būs par maz! Ko dara darbinieks, tai vietā lai sekotu momentā lai komplekt šķīvju papildināšanai vismaz līdz 10, stāv totālā ignorā un pieskata atsevišķi nopērkamās absolūti nebaudāmās ar līdzīgo polietilēnam olas pārklājuma tekstūru dēļ atdzisuma pakāpes vēršacis un ko tur vēl atsevišķi pērkamo.. Pārējie darbinieki peld garām kā mēmas zivis... Nu ja jums ir tik traki ar atalgojumu ka jums neizsakāmi riebjās visi atnākušie brokastotāji, nu nestrādājiet šeit! Jūs variet mani domās pasūtīt uz "Ef igrek", bet ārēji jums jābūt superatsaucīgiem! Kas vispār ir noticies ar brokastu šķīvju stelāžtorņiem uz kuriem varēja savietot pietiekošu daudzumu komplektu? !? Galvenais tas prātvēders tomēr pēc laiciņa atnesdams katrā rokā šķiet pa trīs šķīvjiem sāk mani gudri mācīt ar kādiem vārdiem man pie viņa bija jāvēršās izsakot savu lūgumu pēc vēlkāda diveiro šķīvja, nu atvaino piedod, ja pret mani stāv totālā ignorā, laigan redz ka mēs jau vismaz pusminūti vieni mīņājāmies pie tās pustukšās Letes, gribot negribot es sākšu "riet"! Vispār jebkuras civilizētas Zemes civilizētā restorānā pie brokastu zviedru galda jūs cienījamais darbiniek momentā tiksiet atlaists kautvai par tikai divu brokastkomplektu atrašanos uz Letes, nemaz nerunājot par klientu "pārgudru" mācīšanu!
Otra lieta, nu ja jūs cienījamā vadība paceļat komplektšķīvju cenu divkārši nu nebankrotēsiet ja pieliksiet pie komplekta vismaz divas maizes šķēlītes! Kādavelnapēc man samaksājušam 6eur par 3komplektiem jāiet vēlreiz par 0,57eur pirkt vēl trīs šķēlītes atsevišķi? !?

09.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 14.11.2022

Sveicināti,
Paldies par situācijas aprakstu un atvainojamies par restorānā piedzīvoto. Atspoguļoto situāciju izrunājām ar darbiniekiem. No paskaidrotā, secinām, ka nekādā veidā darbinieki nebija vēlējušies kādu aizskart, apvainot kā arī izrādīt nelaipnību. Vēlreiz uzsvērām, cik svarīga ir labvēlīga un ilgstoša attiecību veidošana ar klientiem un apkalpošanas līmeņa nodrošināšana.
Tāpat arī vēlamies informēt, ka Jūsu minētajā brokastu šķīvī ir iekļauts: maize, tomātu daiviņas, gurķis, siers, kūpināts šķiņķis, vārīta ola, kruasāns, porcionēts sviests un porcionēts ievārījums.
Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju!

Ar cieņu, IKEA Latvija klientu serviss.

P

Komentāri (5)

O Oskars m 09.11.2022

6euro pa 3 porcijām..

N NotGood 10.11.2022

Uzbļaut darbiniekiem virsū un nesaprast kāpēc nesekoja laipna atbilde? Jums tiešām viss labi? Vai bija pašam slikts noskaņojums un gribējās to sabojāt arī citiem?

P pagpag 10.11.2022

Apkalpojošā sfērā strādājot klaji ignorēt klientus Good or maybe tomēr NotGood?!? :-) Šitiem par atalgojumu mūžīgi neapmierinātajiem un šādā veidā pret klientiem izsakošajiem savu protestu tomēr jāizsaka savs viedoklis paskaļā formā, ja kas neapmierina ej runā ar priekšniecību vai to arī klaji ignorē, tikai zobus griež! Mums viss ir Good kamēr jau no paša sākuma ir laipna, atsaucīga apkalpošana, reku vienā sūdzībā iepriekš klients arī izsaka neapmierinātību par Ikea Restorāna Staffu, tātad viņiem tā attieksme jau ir raksturīga!

N NotGood 06.09.2023

Droši ej pats/-i strādā tad tur un laipni apkalpo. Parādi kā vajag! Esi piemērs! :) Ja jau biji ar māti kopā, tad māte nevarēja iemācīt kā pareizi ir jākomunicē ar cilvēkiem? Kas tu tāds/-a pa dzīvi esi, lai atļauties sev vispār uz nepazīstamu cilvēku pacelt balsi? Pēc sūdzībās un komentāriem spriežot - nav nekādas zināšanas par etiķeti, par uzvedības normām un vispār nekādas cieņas pret apkārtējiem. Vienmēr un visur ir jātcerās, ka apkalpojošais personāls nav tikai apkalpojošais personāls! Aiz tā stāv cilvēks, kurš kādam ir tēvs/māte, sieva/vīrs u.t.t. Vai pats/-i gribētu, lai uz tavu radinieku/tuvu cilvēku uzbļautu? :))) not good?
Gribi augstāku apkalpošanas līmeni? Tad pelni naudiņu un dodies uz restorānu, man jau patīk tik ļoti, ka ikea ne reizi neesmu ēdusi ;)

P PatiesiibasMeka 10.11.2022

Nu ja jums ir tik traki ar darbiniekiem, cenām un porciju izmēriem, ka jums neizsakāmi riebjās tas viss, nu nenāciet šeit!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes