www.sudzibas.lv IKEA IKEA restorāns

IKEA - IKEA restorāns

Šodien, apmeklējot Ikea restorānu, izdomāju nopirkt pusdienas piedāvājumu. Iepriekš apskatīju mājas lapu, ka šodien 19.10.2022 piedāvājumā būs vista saldskābajā mērcē ar rīsiem, biešu zupa un dzēriens. Kā es iedomājos vistu saldskābajā mērci – vistas gabals (fileja) vai sagriezta vista gabaliņos saldskābajā mērci, bet ne tas ko es šodien saņemu. Pareizāk to nosaukt paprika un burkai saldskābajā mērci. Kur tieši šeit ir vista? Dikti meklēju, bet nesameklēju. Šis viens gaļas gabaliņš, bet tā nav vista.. Ikea jūs nopietni?
Un nākamais stāsts par apkalpošanu, tik rupji darbinieki sen nav redzēti. Blondai sievietei, darbiniecei, kura lika desertus, uzdots jautājums kurš no desertiem ir gards, atbilde fantastiska – tas nav mans darbs atbildēt uz jūsu jautājumu un aizgāja prom. Ok.
Noteikti neiesaku apmeklēt ikea restorānu.

19.10.2022

D

G guntisazols 19.10.2022

Já ar mani notika tas pats