www.sudzibas.lv IKEA Draudzīga attieksme pret zīdaiņiem un viņu vecākiem

IKEA - Draudzīga attieksme pret zīdaiņiem un viņu vecākiem

Viss skaidrs ka IKEA nav nekāds Lido, bet esmu pārliecināts ka ja cilvēki brauks pie Jums tikai paēst, Jūs nebūsiet zaudētāji, un esmu vairāk nekā pārliecināts ka nelaiķa Ingvara kungam par to nebūtu pilnīgi nekādu iebildumu... Nupatkā bijām ar mūsu mazo Zviedrijā un tajā uz IKEA cilvēki nāk vienkārši paēst pusdienas vai iedzert brokastu kafiju ar kruasānu... Kāpēc cilvēki, sevišķi ar maziem zīdaiņiem pēc maltītes ir jātrenc cauri visam veikalam?!? Nu nav mums savu ratu, liekam autokrēsliņu Jūsu ratos... Nu kāda velna pēc mēs nevaram ar tiem atgādāt un nogādāt savu bērniņu no un līdz mūsu automašīnai?!? Tikai kādu neapzinīgu pofigistisku indivīdu dēļ kuri atstāj ratus kilometra attālumā no veikala mums šādi jācieš un jāizbauda veikala darbinieku uzbrukumi ratu jautājumā?!? Nu tač izveidojiet ratu ķīlas sistēmu, kautvai 2 vai pat 5, 10 vai 20 eiro apjomā! Tai pašā Zviedrijā mēs ar ar IKEA ratiem aizstūmāmies ar mazo pat uz blakus lielveikalu un disciplinēti atgādājām ratus atpakaļ!

02.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 06.06.2019

Labdien!

Vispirms vēlamies atvainoties par sagādātajām neērtībām veikala apmeklējuma laikā.
Veikala uzbūve un iekšējie cilvēku plūsmas virzieni dažādos IKEA veikalos visā pasaulē var atšķirties, taču Latvijai līdzīgs veikala plāns ir arī, piemēram, Lietuvā un Islandē.
Lai ātrāk nokļūtu no restorāna līdz izejai, veikalā ir paredzēti speciāli īsceļi – par tiem var jautāt mūsu darbiniekiem un viņi jums laipni norādīs, kā nokļūt līdz izejai nepilnu divu minūšu laikā.
Savukārt situāciju stāvvietā skaidrojam ar drošības apsvērumiem, kas IKEA vienmēr ir pirmajā vietā. Veikala apmeklētāju ērtībām un drošībai pie pašas veikala izejas ierīkotas speciālas apstāšanās vietas automašīnām, kur veikt preču iekraušanu vai izkraušanu. Tāpat šajā vietā var droši pārcelt bērnu no ratiņiem uz automašīnu. Šajā zonā jums arī nav jādomā par ratu novietošanu – tos mūsu darbinieki paņems paši un novietos tiem paredzētajā vietā.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmākie veikala apmeklējumi izdosies patīkamāki.

Ar cieņu
IKEA komanda

P

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes