www.sudzibas.lv IKEA Cena par preci norādīta viena, pie kases tā ir cita

IKEA - Cena par preci norādīta viena, pie kases tā ir cita

Plauktā norādīta viena Cena, pie kases Cena ir par 2 € dārgāka. Kad aiziet un nofotografē cenu un aiznes parāda to kasierei, kasieres piedāvājums ir aiziet kopā un noņemt to cenu. Nebija norādes ka tā ir akcijas Cena vai laika limits Cenas darbībai. Prece man netika pārdota par plauktā norādīto cenu!

05.09.2021

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 29.09.2021

Labdien!

No sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ko radīja neprecīzi sniegtā informācija cenu zīmē un komunikācijā veikalā. Pateicamies par dalīšanos ar pieredzēto. Lai risinātu Jūsu gadījumu, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz [email protected] vai ierodoties veikalā atpakaļatdošanas un apmaiņas nodaļā, līdzi ņemot pirkuma čeku.

Ar cieņu,
IKEA Latvija komanda

Good Intentions 06.09.2021

"piedāvājums ir aiziet kopā un noņemt to cenu"😁 Varbūt vel citas cenas pārbaudīt vai arī tas bija mājiens.😅

AEW 06.09.2021

Jums ir tiesības nopirkt preci par to cenu, kurā ir uz "ceņņika".
Jā to izsarīt neļauj, jafiksē uz fotokameras un ir jāsūta uz PTAC.
Tā nav Jūsu problēma, kā kāds darbinieks nav paspējis mainīt cenu.
Viņam arī ip priekšnieks, kurš pārbauda darbu.
Jā abi "trāpījās" - nav ko želot. Viņu problēmas.

MURAKAMI 18.10.2021

Interesanti, kāpēc mīnusu ir vairāk. Cilvēkam taču ir pilnīgi taisnība. ;)

B barbaram 06.09.2021

Tas ir cilveciskais faktors! kads darbinieks nepaspeja nomainit cenu vai ari nepamanija, ka ir janomaina, vinam tagad pašam jamaksa jums to starpibu?
Maximas tadas problemas ir visu mužu un menešiem stav vecas atlaides cenas, kas ir nepareizas. Protams ka kasierim ir jaatvainojas pircejam un jaaizej vai japalidz kadai kolegei nonemt to cenu, bet gadas tik neapmierinatas un vel uzbljauj, ka jaskatas svitru kods vai jaskatas akcijas datumus pirms ņem =D uz tadam gan gribas uzreiz uzrakstit sudzibu uz maximas info , bet vienmer pariet, žel tas kasieres, kas jau ta nevar atrast normalu darbu un nakas stradat par kasieri MAXIMA =D lai jau strada)))))) dusmigas nogurušas, neapnierinatas, bet strada))))))))))

MURAKAMI 18.10.2021

Mani vairāk interese atbilde:
sazināties ar mums rakstot uz [slēpt]@IKEA.lv vai ierodoties veikalā atpakaļatdošanas un apmaiņas nodaļā, līdzi ņemot pirkuma čeku.

Es, piemēram, dzīvoju Turkalnē... Es pāris eiro dēļ braukšu atpakaļ, lai vairāk paterētu degvielai?!