www.sudzibas.lv IKEA Briesmīgs serviss B2B

IKEA - Briesmīgs serviss B2B

Šodien vairs nespēju izturēt B2B servisu. Pasūtījumu veicu jau pirms 2 nedēļām, 27.10 - nākamajā dienā man pārzvanīja darbiniece un saskaņojām preces, kuras viņiem nav noliktavā un nomainījām uz tām, kuras ir. Tas viss ir ok - samaksājām 29.10 un man solīja, ka varēšu preces izņemt jau nākamās nedēļas sākuma. Taču tad sākās vājprāts.

Esmu zvanīJusi uz apkalpošanas servisu jau 4 reizes, solīja, ka varēšu izņemt pasūtījumu 03.11 un vēl arvien nekādas ziņas!
Gandrīz 400 eiro kā izgaisuši...

02.11 zvanu vēlreiz - un pasaka, ka 1 produkts nav uz vietas (kaut arī mēs speciāli saskaņojām tā, lai būtu visi) , tādēļ nevaru izņemt pasūtījumu. Saku tad, lai atdod to, kas ir uz vietas, to lietu paņemšu vēlāk, atbilde: "jā, jā, nodošu kolēģei informāciju, varēsiet izņemt pasūtījumu 08.11".

Zvanu 09.11 - man atvainojas un Saka, ka nodos kolēģei informāciju, ar mani uzreiz sazināsies. Šoreiz noticu atkal, jo gribas ticēt, ka darbinieki tomēr adekvāti dara savu darbu un nemaldina klientus.

Šodien (11.11) zvanu atkal - atkal tas pats teksts: "nodošu informāciju kolēģei. " ziniet, centos būt pieklājīga, prasu, kas par aizķeršanos, jo nu tomēr ir pagājušas 2 nedēļas saskaņotam pasūtījumam, ko es pati izņemšu veikalā. Un tad šī persona klausules otrā galā uzdrošinās pasīvi agresīvi man lasīt lekciju, ka viņiem ir tik daudz pasūtījumu, jo situācija valstī un darbinieki saslimuši un kas vēl ne! Tā nav mana problēma! Jūs solat, ka pie jums var pasūtīt preces! Tad paziņojiet savā lapā, ka nespējat tos apstrādāt!

Es viskaut ko spēju saprast, arī preču kavēšanos, bet nevajag man tagad melst niekus, ka nodos informāciju kolēģei un vēl atļauties būt nepieklājīgai! Es tomēr maksāju naudu un tagad uzņēmumā ir vairākas problēmas, kuras man nemaz nebūtu, ja es vienkārši būtu pasūtīJusi šīs elementārās preces (virtuvei, higiēnai un sasodītus rāmjus) jebkurā citā iestādē!

Pievienotu arī maksājumu, bet nu sensitīva informācija.

Briesmīgi. Lai jums laba Veselība un lai izdodas atrast darbiniekus, kuri māk savaldīties.

Ilze

11.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes