www.sudzibas.lv IKEA Bojājums

IKEA - Bojājums

Pasūtīju skapi par 424 eiro. Dienu vēlāk 2 jauni vīrieši to man nogādāja (6 vai 7 kastēs) . Uznesa uz 3. Stāvu, pēc rēkšanas spriežot – ne īpaši uzmanīgi. Atvērot kastes, vienā no tām atradu skapja (saplākšņa) aizmugures sienu, kas bija nolauzta 3 vietās. Bojājumu fotogrāfijas nosūtīju tehniskajai daļai un pēc nedēļas saņēmu atbildi, ka detaļu salauzu es un man jāpērk jauna. Mans ieteikums jums: izpakojot preces no Ikea, nofilmējiet procesu. Vēl labāk, iegādājieties preces no Jysk, šis veikals rūpējas par savu reputāciju un ciena savus klientus.

16.11.2023

E Eatyoursoul 18.11.2023

Rokas aug no dibena, pasūti montāžu. Jā kurjeri nomestu kasti, viņa visa būtu bojāta, nevis kā šī izskatās plesta 😂 un tad veikali ir vainīgi