www.sudzibas.lv IKEA 1, 2, 3 – esi gardi Nepaēdis!

IKEA - 1, 2, 3 – esi gardi Nepaēdis!

Sveiki! Nu atkal akmens jūsu dārziņā no mums! Lūdzu esiet tik mīļi un ierakstiet jūsu mājaslapā lieliem, sarkaniem, burtiem boldā ka pašlaik pandēmijas laikā neviens no šiem "1, 2, 3... " komplektiem pie jums nav pieejams! Nu nelīdzēs ironiskā tonīti no bistriņa darbiniekiem ieteikumiņš paņemt kafiju ar 30 vai 50centu hotdogu! Pirmkārt mēs braucam no otra pilsētas gala un mazajam divgadniekam piecelties sestdienas rītā lai pagūtu pie jums līdz 11iem ir "Almost Mission Impossible", nu kādas problēmas ir pagarināt brokastlaiku līdz 12iem vai pat 13iem? !? Otrkārt nu kādas problēmas ir pat tagad Kovidā uztaisīt tos 1euro brokastkomplektus un iepakot tajās jūsu =thank you= iegarenajās līdzņemajamās kastītēs? !? Laikam jau mūsu vaina, pirms pāris dienām netikām arī pie jūsu pusdienu "1, 2, 3... ", varējām jau "izpīpēt" ka kautkas līdzīgs ir arī ar brokastkomplektu! Un cienītie komentāri, nav ko mūs te "ārstēt" ka brokastis jāgatavo un jāēd mājās! Ēdīsim, ēdīsim, jau iepirkām šķiņķi, sieru, olu kaudzi, kruasānus, bet vispār kur gribam tur brokastojam! ;-) ) )

17.04.2021

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 29.04.2021

Labdien!

Atvainojamies par vilšanos un neērtībām veikala apmeklējuma laikā, ko radīja neprecīzā informācija mūsu mājas lapā, kā arī sniegtās atbildes tiešajā komunikācijā. Turpināsim strādāt pie klientu apkalpošanas un informācijas pilnveides.

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

P

Z ZaikaTatjanka 18.04.2021

Tad jau jums totāli nenoveicās, jāēd būs vien olu kaudze ar kruasaniem 😢😢😢😢😢