www.sudzibas.lv Ik Noka pavirši veikts remonts

Ik Noka - pavirši veikts remonts

Sveiki! Iesaku visiem izvairīties no šī servisa (ja to tā var nosaukt), jo rodas iespaids, ka meistari tajā servisā ir vienkārši paņemti no ielas. Nesaprot pat vienkāršas lietas.
Tātad iegādājos auto ar automātisko ātrumkārbu, kurai bija defekts.. Nolēmu veikt pārbūvi uz mehānisko kārbu. Biju dzirdējis, ka Jelgavā to varot izdarīt. Atradu netā info un sazvaniju šo iestādi, un tur man ļoti laipni paskaidroja, ka viņi tieši ar to nodarbojas utt. Lai tik ved pie viņiem, tas esot izdarāms apm. nedēļas laikā, ja nebūs problēmas ar daļām.
Auto aizvedu un nodevu servisa direktoram Normundam Kaktiņam. Pēc apm. nedēļas man piezvanija un pateica, ka daļas ir atrastas un viss kopā maksās 2x vairāk, kā sākumā domāts. Nu labi, auto nav no vienkāršākajiem (Audi A6 Quattro) piekritu remontam rezerves daļām par nosaukto cenu. Un tad sākās pats interesantākais, Auto pie viņiem nostāvēja 7 nedēļas. Zvaniju apm 2x nedēļā, lai uzzinātu cik tālu ir tikuši. Uz zvaniem parasti atbildēja viens, kurš neko konkrēti nemācēja atbildēt! Tikai:''Nu mēs darbojmies, darbojamies! Trūkst vēl daži sīkumi utt. ''
Kad biedzot pienāca ilgi gaidītais telefona zvans par to. ka auto ir salikts, problēmas nebeidzās. Auto esot salikts, bet esot problemas ar motoru (kas iepriekš nebija) Čaļi esot pārbaudijuši un konstatējuši, ka beigts sūknis . Uzjautājumu - Kāpēc iedevu ejošu un tagad neiet? Atbildēja: ''Tā mēdzot notikt.. vai tad es nezinot, ka šie konkrētie modeļi esot ļoti niķīgi''
Nolēmu no turienes aizvākt savu auto un vilkām pie ''powered by INC'' (ļoti zinoši cilvēki tieši dīzeļu jomā)
No 6.līnijas velkot pie INC man pusceļā gandrīz ritenis nokrita!!! Palika 1 skrūve.. Kad INC ar motoru bija ticis galā (tajā pašā dienā) braucu ar auto uz mājām. Pa ceļam brīžiem jutu jocīgu vibrāciju pie noteiktiem apgriezieniem. Tāpēc devos uz srevisu, kur atklājās šausmu lietas. Kreisā pusass nav pievilkta un staikā pa apm 1cm iekšā un ārā, kardāns arī pieskrūvēts pavirši (un no 6 skrūvēm ieliktas 5, jo ar 6 jau ir par daudz).. priekšējie amortiņi arī nav pievilkti, bet uzgriežņi tik tā ar roku uzķerti.
Īsumā - ļoti kvalificeti darbinieki!!!

E Edvards Krūms 22.03.2013

Meklēju kur ievietot pateicību.Izrādās, ka pateicību portāli nemaz nav.Ir tikai sūdzību, un nomelnošanas lappas, kas visnotaļ domātas konkurējošām firmām.
No sirds esmu apmierināts par šīs firmas darbu.Manai mašīnai A 6 saplīsa automātiskā ātrumkārba .Tautā šo modeli dēvē par ''muļķatroniku"- Multitroniks.Tā nu ir gadījies, ka šīs kārbas remonta izmaksas ir fantastiskas.Sākās no 1000 ls un beidzas ap 1700 ls.Tātad loģiski nemelojot šī firma man pateica, ka remonta cena noteikti sasniegs 1500 ls.Nolēmām mašīnu pārtaisīt uz mehāniku.Izmaksas arī nav mazās 1000 ls.Tātad ekonomija uz pustūkstoti.Rezerves daļas gan varēja sagādāk ātrāk, bet tas ir pupu mizas. Galvenais, lai autiņš labi ripo.Trijās dienās autiņš bija gatavs.Nezinu kāda muša ir iekodusi kādam, kas ar kaut ko nav mierā, bet mans autiņš pirmkārt mazāk tērē degvielu .Palicis ir ņiprāks.Puiši vēl man sataisīja ritošo daļu(tas protams par atsevišķu samaksu) un iedeva garantiju divus gadus.
Ja kaut kas atskrūvēsies došos baudīt garantijas priekus, bet pagaidām vis ir OKI DOKI.

M mazda 20.12.2014

Pilnīgi piekrītu visam negatīvajam, kas tiek rakstīts par šo servisu- ejiet tam ar līkumu. Nupat tur veicām Mazda 6 pārbūvi no automāta uz manuālo, jo nekādi nevarēja atrisināt automāta problēmas. Reklāma ss šim servisa izklausās sakarīga- bet dzīvē viss ir citādāk. Pirmkārt termiņi nav ne tuvu apsolītajam - bet tā vēl ir mazākā bēda. Kad saņēmām auto atpakaļ tad auto bija nebraucams- protams tādā stāvoklī no servisa nepaņēmām - auto bija mežonīga vibrācija jo motors stāvēja šķībi, dega visas lampas panelī, salons viss eļļains jo tā saucamie meisteri sēdēja iekšā ar saviem eļļainajiem kombinezoniem. Interesanti ka par degošajām lampām mums tika teikts ka esot jāved programmēt uz mazda centru- kurš izrādās (to noskaidroju zvanot uz šo centru) neko tādu nedara. Apzvanīju vēl virkni servisu, kuri visi kā viens atteicās to darīt, jo tas principā nav izdarāms. Vēlāk IK "Noka" īpašnieks mani informēja, ka esot atbraucis viņa paziņa un visu pārprogrammējis- lampas tiešām vairs nedega. Bet kā vēlāk izpļāpājās servisa strādnieks - viņi vienkārši pievienoja kaut ko kas iepriekš nebija pievienots - tātad atkal paviršība. Pēc 2 dienām it kā visas lietas, kas mūs neapmierināja tika novērstas, auto paņēmām no servisa - samaksājām atlikušo naudu (kopā remonts izmaksāja 1200 eur). Bet atkal auto prieks bija īss - nākošajā rītā konstatēju, ka iztecējis viss eļļas šķidrums. Nogādāju tuvākajā servisā, kurš nu cenšas tikt galā ar to kas ir sastrādāts IK"Noka" - auto stāvoklis ir traģisks - visa apkaša eļļās - pusasīm, kuras mainīja ir pilnīgi beigtas gumijas, kārbā ir plaisa, eļļa sūcas no visām šķirbām (par detaļām tika samaksāts 800 eiro, bet protams garantijas nekādas, jo pats serviss meklēja lietotas). Līgumu un auto pieņemšanas - nodošanas rakstu nekādā gadījumā neparakstiet- tur ir šausmu lietas sarakstītas, viņi neuzņemas ne par ko nekādu atbildību. Silti iesaku visiem izvairīties no šī servisa, nav neviena laba lieta ko pateikt- pavirši, nekompetenti krāpnieki.

M mazaisdadzis 29.11.2019

Vērsies ar iesniegumu policijā par sistemātisku krāpšanu grupā?

B birznieks 23.01.2015

Te taču viss ir sakidrs.Ja palasa visas sūdzības, tad skadri ir redzams ka to raksta viens vai divi cilvēki, bet ja izlasa sūdzības par visiem Jelgavas autoservisiem, tad vispār Jelgavā nav neviena autoservisa kur drīkst labot automašīnu.Rīgas autoservisi vispār sit pāri visam.Rīga ir tāda vieta kur tikai var ierīkot autokapsētu.VAI TAD TIEŠĀM NAV CITAS METODES KĀ KONKURĒT ?Te jau pārsmieties var. Tenku lapele.Nenopietna šī avīzele.Dzeltenās lapas.Teikšu tiekai vienu ka šim rakstītājam dzīvē nekad nav labi gājis.Bērnībā noteikti viņš ticis vai nu izmantots, vai izmatota.Skolā viņu noteikti saukuši par nūģi.Tik daudz muļķīgu komentāru ar pilnīgi tehniskām muļķībām.

M mazaisdadzis 29.11.2019

N. Kaktiņ beidz plekāt te slavas dziesmas savām krāpnieku kantorim. Ja jau esi tik pūkains ko laidies no bez tabu? Un vēl tēlo ka neesot viņam nekāda daļa, gar to midzeni. Paēd tā kārtīgi, jo varbūt drīz uz pāris gadiem tava vienīgā patika būs ūdens un maize. Paelpo kārtīgi brīvības svaigo gaisu.