www.sudzibas.lv Ik Noka nekorekti nosaka auto diagnostiku

Ik Noka - nekorekti nosaka auto diagnostiku

atbraucu lai novers problemu auto arejiem spogulem. nonema apvalku sofera durvim, nemas 30 min, testeja tikai ar testeri un neko neizdarija, un pateica ka vaina vadibas blokam. panema 20,00ls. aizbraucu uz tripleksu man salaboja, vaina bija vaidos, zem apvalka vajadzeja tikai salodet un viss saka stradat. neiesaku nekad braukt uz 6.liniju, jo naudu ples ja pat darbs nav izdarits.

M mk 35 27.08.2014

Nekad nebrauciet uz I.K. Noka Jelgavas 6.līnijā 67 remontēt ātrumkārbas. Kvalitāte zema. Piesolītās garantijas neko nenozīmē. Viņi vienkārši realizē krāpnieciskas shēmas. Ja tomēr riskēsiet, neko neparakstiet nelasot, pieprasiet dokumentu kopijas un prasiet čekus. Pretējā gadījumā jūs apkrāps - sauks vienas cenas piestādīs citus rēķinus. Viņi strādā pārī viens pieņem pasūtījumus, otrs izkrāpj naudu. Nemaksājiet pirms nav novērtēta darba kvalitāte, ja kas, sauciet policiju, nebūs jau pirmā reize kad klienti tādējādi risina savas domstarpības ar šo tā saukto autoservisu.

A Antireklama 14.08.2018

Mes tiesa servisu vinnejam, bet naudu neatdod, tagad meginam caur tiesu izpildīāju. Vini saka pazistami vardi uzvardi. Bet septejas tapat, kaut gan apkrapti daudz cilveki.