www.sudzibas.lv HappyNails Nekvalitatīvs darbs

HappyNails - Nekvalitatīvs darbs

Pirms nedēļas biju pierakstijusies manikīrs + gelish franču pārklājums.Manikīrs apmierināja, lai gan tika veikts neuzmanīgi, jo tika ievīlēts ādā vairākkārt.Tas tā.Pats franču pārklājums patika viss ok. Nepagāja pilna nedēļa, ka man jau vienam nagam nonāca viss pārklājums nost kā parastā laka.Biju tik nikna.Par ko es maksāju?Man bija likti iepriekš gan gēla gan geliš nagi un viss bija ok. Likās interesanti, ka uzreiz tiek likts pārklājums uzreiz visai rokai. Domāju varbūt k-kāda jauna metode.Nebiju iegājusi pārlasijusi atsauksmes. Paskatijos tikai viņu darbus internetā.Pēctam kad man jau nonāca tas geliš pārklājums.Apjautājos draudzenēm, ko saka viņas par HappyNails ``salonu``!Vienai esot ievīlēts ādā, ka sācis pūžņot.Citai draudzenei arī pēc nedēļas nonācis gelish pārklājums nost.Pēc vairākkārtējas zvanīšanas tikai pārtaisija viņai nagus.NEVIENAM NEIESAKU LIKT NAGUS HAPPY NAILS!!!Labāk dārgāk, bet skaisti un bez raizēm! ;)

L LIene Bredaka 28.02.2015

Vai tagad ar gelish klāj ne tikai nagus, bet arī visu roku?

G ggggggggg 01.03.2015

LIene Bredaka, Jums vajadzetu vairāk painteresēties par gēla vai akrila nagiem, vai vienkāršu manikīru ar geliš laku, tad tādi jautājumi neradīsies:)