Happy Nails - Ignorēšana

Sveiki! Jau otro reizi saskaros ar to, ka šis uzņēmums vienkārši PAZŪD, neatbild uz telefona zvaniem, sms un izslavēto messenger(kur viņi ir ierakstījuši, ka atbild dažu minūšu laikā) kad vēlos pieteikties uz vizīti. Katru reizi pēc šīm ignorēšanām viņi nomaina adresi, telefona nr utt. It kā no kāda bēgtu. Administratore "jaunajā salonā" ir ļoti nelaipna un nezinoša. NEIESAKU. Kā arī meistares TIKAI krievietes un tik tiešām gadrīz neko latviski nesaprot. Tie fotoattēli, kuri viņām ir Facebook.com ir tikai skata pēc, jo kad patiešām kaut ko tādu kā foto vēlies sev, viņas atbild, ka tad tam iepriekš ir īpaši jāsagatavojas.

J Jjjjjjjjjjj 09.01.2017

Un jus tada latviesu karaliene?kada tev starpiba kada valoda runa meistars?galvenais lai nagus labi izdara

L lulove17 07.09.2017

Paldies, baigi smieklīgi bija to visu lasīt.

Es arī esmu krieviski runājoša meistare, kura strādāja Happy Nails. Visi meistari saprot latviešu valodu un māk apspriest Jūsu nagus un dizainus kaut gan izmantojot zemāku valodas līmeni.

Runājot par dizainiem, Jums nav jāzina daudz par nagiem un manikīru lai saprast, ka dizains aizņem vairāk laika. Ja Jūs prasāt administratorei tikai par klasisko manikīru ar gēla laku, Jums atstāj laiku tikai manikīram ar gēla laku, nekādu tur dizainu vairs nevar paspēt uztaisīt, jo meistarei jau ir nākamais pieraksts.

Tas nav "nekvalitatīvais salona darbs", tas ir Jūsu loģiskas domāšanas trūkums.