Happy Nails - Nagi

Uz šo salonu jau eju gandrīz gadu, ir bijis visādi gan manu pierakstu atteikuši 2 reizes 2 nedēļu laikā ar norādi meistars slims,pēc nedēļas meistara nav utt,gan ir veikts slikts un labs manikīra pakalpojums.Bet par ko gribu izteikties,ka pēdējā laikā gelish uzklāšanas un manikīra meistaru kvalitāte ir viss zemākajā līmenī.Šis salons ņem darbā meistares - ar norādi,ka ne jau pieredze ir svarīga,bet gribēšana strādāt (atsauce uz ss.lv sludinājumu),bet mums kā klientiem no tā jācieš - jaunā meistare - 1. strādā 2x ilgāk nekā citas un tu nezini pie kā tiksi un rēķinies ar laiku,kurš pie jaunās meistares paiet kā min puse ilgāks.2. komforts pie itkā express manikīra - par kuru man paprasīja makāt kā par pilnu manikīru ir briesmīgs,gribas rokas raust nost,bet nu esmu pacietīga.3. nagu laka pat nedēļu neturās,viss slānis nāk nost.Un tā jau nav pirmā reize,pat nezinu kāpēc vēl tur eju un katru nedēļu tērēju savu naudu.Ir jau arī labas meistares,bet viņas ātri no turienes pazūd.

K