www.sudzibas.lv Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā. Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā.

Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā. - Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā.

Dr.Blūmfelde kopā ar savu medmāsu ir pēdējās naudas kāsējas! Izdomā slimību, un iesaka ārstēšanas veidu, kas katru reizi maksā 10 Ls (manā gadījumā), nauda jāmaksā viņai, čeku protams nesaņem. Tolaik protams likās, ka viss ir kā vajag, lai jau čeku patur, galvenais lai izārstē, tagad kad esmu pie diviem citiem ārstiem bijusi, lai pārliecinātos par Blūmfeldes krāpšanos, varu jums 100% pilnīgi un galīgi apliecināt šīs āstes krāpšanos!!!. Tā pat ar analīzēm, nokāš tādu summu, no kuras citās klīnikās puse no tās visas summas labi ja jāsamaksā, arī čeku nesaņemot. Un protams īsto vainu nemaz man nepateica, jaunā mana ārste izteica variantu, ka daudzi ginekologi ar atsevišķām vainām negrib ņemties, tad nu Blūmfelde ir viena no tām. Arī zāles izrakstīja ekstra dārgās, kuras arī nemaz lietot nebija vajadzības.
IESAKU AIZIET PIE CITA ĀRSTA UN GARANTĒJU, KA JUMS BŪS PAVISAM CITA PROBLĒMA VAI ARĪ TĀDAS NEBŪS VISPĀR!

E

A agate 06.01.2010

Pirms pāris gadiem Cālī bija diskusija par šo daktieri un viņas attieksmi pret pacientēm. Un Cālī apgrozās bērnus griboša un mīloša tauta, un tur jau bija lielais brīdinājums turēties no viņas tālāk, ja ir grūtniecība. Tālāk jau var izdarīt secinājumu, ja grūtniecēm jāturas pa gabalu, tad visām citām arī.
Pati personīgi, gandrīz kļuvu par viņas pacienti, bet man kautkā viņa galīgi nepatika, tad nu atradu tādu, kas patīk, ar kuru nav bremze izrunāties, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgi.

A Agnese 06.01.2010

Rakstiet sudzibu Klijanu 7, Veselibas inspekcija-tagad citiem loti labiem arstiem nav darba!

J Jekaterina85 07.01.2010

Da, ja tozhe neskolko let hodila k etomu vrachu. Bolwe ne pojdu tochno, posle poslednego raza, kogda ja priwla k nej na uzi, a ona vipisala napravlenije i za eto vzjala 5 ls, tozhe konechno bez cheka, nu ja i powla potom na uzi, tolko k drugomu vrachu. 2 god nazad tozhe hodila k nej po odnoj probleme, tozhe kazhdij raz 10 ls platila imenno jej, snachala govorila chto hvatit 3-h procedur, a potom okazalosj chto nado raz 10 hoditj. Jej voobwe vsjo ravno na pacienta, slova ne vitjaniw. Bolwe k nej tochno ne pojdu, takih vrachej uvolnatj nado.

N nati 07.01.2010

Paldies par bridinājumu! Tieši gribēju pie viņas iet, bet pec ta, ko šeit uzzināju - neiešu nekāda gadījumā! Zepniekkalnā īpaši izvēles nav - vai pie viņas vai pie Dr.Lauvas, bet ta ka Lauva man nepalīdzēja un situācija bija gandriz tāda pati ka šeit raksta par Blūmfeldi biju nolēmusi iet pie viņas, bet tagad nu nē!! Iesākiet lūdzu labu ārstu

E Eliza 07.01.2010

Poliklīnikā Pulss 5, daktere Aida Caligava... aarste ar krampi, neliksies mieraa kameer nebuus viss izaarsteets.Looti ieintereseeta paliidzeet.
Ziepniekkalna poliklīnikā vispār ārsti ir kjerti.. arī dermatoloģe un acu ārsti nav īpaši gudri... Šajā poliklīnikā apmeklēšu vairs tikai ģimenes ārstu un zobārstu.

N nati 07.01.2010

Palsīju vel forumos par Caligavu un domāju ka tiešam laba daktere, rītā jau pierakstīšos. Paldies.

J Jekaterina85 08.01.2010

Skolko stoit vizit k Aida Caligava? mozhno bez napravlenija idti?

K kina 08.01.2010

nezinu par šo dakteri, bet daktere Sniķere centrā"Valeo" ir vislabākā, ar krmpīti.Rocinu neturēs un nesusināsies, bet professionāla!

E Eliza 13.01.2010

3 ls apmeklējums. man ņēma trīs analīzes un par visām kopā atsevišķi 5 Ls samaksaaju. Par vienu analiizi noteikti veel mazaak. Nosuutiijumu nevajag.

V Vita 18.01.2010

Eju pie šīs dakteres jau daudzus gadus un tur biju arī grūtniecības uzskaitē. Ļoti jauka, kompetenta dakterīte un māsiņa. Pie viņām vienmēr valda jauka un nepiespiesta gaisotne, ne tā kā citur, ka kājas trīc jau tuvojoties kabinetam. Analīzes un dažas procedūras tiešām ir dārgas, bet visas tās ir uzrādītas cenrādī ( ar ko varēji vispirms iepazīties) un par visu tika doti čeki. Nav man nekādu pretenziju..Cenas taču ir atkarīgas no katras konkrētas medicīnas iestādes!

P Paciente 18.01.2010

Arī man un manai mārei Blumfelde parasti piedāvā maksāt uz vietas, lai nav steigšus jāvelk bikses kājās un jāskrien uz reģistratūru un tad atpakaļ. Mammai Blumfelde arī no zila gaisa izzīda iekaisumu, kas beidzās ar to, ka pāris mēnešus vēlāk atklājās, ka ir pēdējais laiks gulties uz operācijas galda un griezt.

P Paciente 18.01.2010

Un tā operācija bija uz citas vainas pamata, par kuru Blumfelde ne vārda neminēja.

L Lana 21.01.2010

Visforšāka daktere i Māra Roze, viņa strādā gan Gaiļezerā gan VC4. Ļoti laipna, atsaucīga un profesionāla.

I Ilze 23.02.2010

Piekrītu, man arī ļoti patīk dakterīte Māra Roze. Viņa pieņem arī VC4.

A Andra 23.02.2010

Es arī tikko biju pie šāda tipa ārstes ( vārdu neminēšu) un man arī liekas, ka tik naudu kāst - izraksta visādus izmeklējumus, kurus nemaz varbūt nevajag, liek parakstīties, ka esmu nosūtīta, . bet katrā vietā 10 Ls. Lai gan man ir pedagogu polise. Kāda jēga no tās, ka tikai 2 reiz gadā pie ģim ārstes latu var nemaksāt

A Anastasija 14.06.2010

Gospadi! Dr. Blumfelde moju podrugu otpravila na obort, a kak okazalos ona i ne bila beremenna! vOObsem bednjazka potratila ne malo deneg, i nerv! Povezlo etoj vra4ixe 4to podruga 4elovek ne zlopamjatnij, zalobu na nejo ne napisala! Devo4ki, bigite ot nejo! i drugim sovetujte!!!

P piile 28.08.2010

Ari es ik reizi devos pie vinjas lidz neguvu vilsanos...ejot jau zinaju, ka man kas kaish, domaju, tas varetu but kads iekaisums...arste parbaudija mani, sakot, ka man ir viss kartiba, bet es zinaju, ka nav nekas kartiba...analizes protams nekadas netaisija...aizgaju pie draudzenes ieteikta arsta un izradijas, ka man ir 2 infekcijas...par laimi izarstejos, bet pirms tam pamocities dabuju kartigi...;(

D Dace 06.12.2010

Nu nezz nezz... es jau labu laiku staigāju pie Blumfeldes... arī mana mamma pie viņas gāja... nekādu sūdzību un/vai pretenziju, jauka, laipna, vienmēr aprunājās... nekāda vaina... viss ko viņa līdz šim ir teikusi, visas analīzes, kas taisītas, viss patiess un viss izārstēts... :) labāku dakteri sev vēlēties nevaru... un cenas... cenas jau nenosaka viņa... tas viss ir atrunāts cenrādī, nu ja nepatīk... labi, meklē kādu lētēku... bet es par Blumfeldi varu teikt tikai tikai to labāk :)

A Aina 06.12.2010

Man arī nav ko iebilsts pret Dr. I. Blumfeldi. Jau daudzus gadus āretējos pie viņas. Nu jā, ir vairāk darba, vairāk pacientu. Dažas pacientes arī jau nav nekādas svētās. Nu nezinu, man ar viņu nav bijušas konfliktsituācijas. Pateicoties Dr. I. Blumfeldei, ka viņa mani steidzīgi nosūtīja uz LAGS centru pie citiem speciālistiem, tagad dzīvošu ilgi un laimīgi :)
P.S. Neviens jau nav spiests apmeklēt ārstu, kurš neiet pie sirds. Šodien izvēle ir liela.
Aina.