www.sudzibas.lv Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā. Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā.

Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā. - Ginekoloģe Blūmfelde, Ziepniekkalna poliklīnikā.

Dr.Blūmfelde kopā ar savu medmāsu ir pēdējās naudas kāsējas! Izdomā slimību, un iesaka ārstēšanas veidu, kas katru reizi maksā 10 Ls (manā gadījumā), nauda jāmaksā viņai, čeku protams nesaņem. Tolaik protams likās, ka viss ir kā vajag, lai jau čeku patur, galvenais lai izārstē, tagad kad esmu pie diviem citiem ārstiem bijusi, lai pārliecinātos par Blūmfeldes krāpšanos, varu jums 100% pilnīgi un galīgi apliecināt šīs āstes krāpšanos!!!. Tā pat ar analīzēm, nokāš tādu summu, no kuras citās klīnikās puse no tās visas summas labi ja jāsamaksā, arī čeku nesaņemot. Un protams īsto vainu nemaz man nepateica, jaunā mana ārste izteica variantu, ka daudzi ginekologi ar atsevišķām vainām negrib ņemties, tad nu Blūmfelde ir viena no tām. Arī zāles izrakstīja ekstra dārgās, kuras arī nemaz lietot nebija vajadzības.
IESAKU AIZIET PIE CITA ĀRSTA UN GARANTĒJU, KA JUMS BŪS PAVISAM CITA PROBLĒMA VAI ARĪ TĀDAS NEBŪS VISPĀR!

E

K Kristīne 12.12.2011

Jau gadiem eju pie Blūmfeldes un arī grūtniecību pie viņas izstaigāju, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt. Ne reizi viņa nav prasījusi, lai maksāju uz rokas, viss tikai caur reģistratūru. Par kādiem 10 latiem te runā sūdzas vispār nesaprotu. Poliklīnikā ir konkrēts cenrādis, ja pierakstās rindā, tad vizīte ir 3 LVL. Nevajag jaukt citiem galvu, ja pašas nejēdzat pierakstīties.

J JennyM 31.08.2013

Spriežot pēc pēdējiem komentāriem var spriest, ka pie viņas vajag īpašu blatu. :D Vislaik gāju pie viņas. Biju pie viņas nesen un jāsaka, ka pēdējo reizi. Viņa mani nosūtija uz hormonu pārbaudēm un tikai jau esot pie citas dakteres uzzināju, ka esot jāzin kurā cikla dienā tos hormonus pārbauda. Piedevām daktere Blūmfelde izturējās tik neieinteresēti, ka man pat bija kauns stāstīt par savām delikātajām, sliktajām sajūtām.

L lena 20.01.2017

piekritu. man ari vina nozaga naudu ar santazu. kad pirmoreizi pie vinas aizgaju. vina bija un ari manas mammas arsts. par to ka vina pastastija par visu manu vizitu pie vinas, manai mammai. (kas par hipokrata kljatvu?) un , sakas no, ta ka es gaidiju savu laiku, pec pieraksta, ilgak neka vajag. atsutija mani maksat uz kassi, pec tam atpakal, panema analizes, pec tam, vel prasija 4 latus, bez cheka, bez papiriem, bez neka, prieks vinaj u masai laikam, ar vardiem, ka otradi vina neatdos man resultatus. nu tad biju mulkiga naiva 18 gadi, ta un atdevu naudu un aizgaju, un no mamma dzirdeju visus rezultatus ? wtf? (a kas neesmu spida vai visu ko inficeta) ,viņa nav daktere! pagaja jau 6-7 gadi. iegaju sheit un aitcerejos visu , dosmigs nac!