www.sudzibas.lv Gelam Zobu bojāšana

Zobarstniecība Gelam - Zobu bojāšana

Daktere Ozoliņa šajā klīnikā strāda izteikti nekvalitatīvi un rupji. Sānu zobu salaboja brutāli bez ūdens dzesēšanas 20 minūtēs. Nu nevar tik īsā laikā dārgā ārste kvalitatīvi salabot zobu. Paņemot par to vēl 40 eiro, jums pat mājas lapa nav tādas cenas pagājušas 2 nedēļas un zobam jātaisa endodontija! Varbūt strādāsim atbilstošās profesijās.
Maskavas iela 256a

E

E ELLIO 26.08.2016

Nu vai daktere Ozoliņa ir sertificēta zobārste parasti var izlasīt mājaslapā un apskatīties ārstu reģistrā.
Savādāk Jūsu komentārs par atbilstību profesijai nav adekvāts.

S sardze 08.09.2016

Lbdien Elsa 55 ! Pilnigi ar jums piekritu ! Pats arsteju tur zobus,Daktere Ozoliņa ir arkartigi nekvalitatīva zobārste,neitecu nevienam arstet tur savus zobus !

S sardze 08.09.2016

ķ Ķengaradzniece 12.09.2016

Kategoriski neiesaku nevienam vērsties šajā iestādē. Uz 3 kabinetiem ir tikai viena medmāsa, visa dezinfekcija starp pacientu apmeklējumiem - apkopēja ar lupatu noslauka grīdu! Cenas gan nav īpaši zemas tādai "budžeta kategorijas" klīnikai.
dr. Ozola strādā ļoti nevīžīgi un rupji, pēc viņas ieliktās plombas zobs sāka sāpēt un to nācās endodontiski ārstēt, protams, jau citā klīnikā!

P pacient33 27.10.2016

Лечили зубы у данного врача- Озолини.В результате не вылечили, а искалечили!Пришлось даже писать жалобу.Озолиня- плохой врач, работает некачественно, непрофессионально, только портит зубы. Никому не советую обращаться в этому " врачу "!

P pacient33 27.10.2016

Уточнение: имя "врача"- Инна Озола

I Inese Lude 07.06.2017

Man viemēr dr. Ozola labi sataisījusi zobus, pērn "uzbūvēja" uz saknes pilnībā nolūzušu zobu. Cenas gan varētu būt zemākas. Bet neviena slikta vārda par Ozolu!