www.sudzibas.lv Gelam Slikts serviss

Gelam - Slikts serviss

Labdien
Š. G. 01. Oktobrī 14: 00 bija pieraksts pie zobu higēnista zobarsniecības klīnikā Rīgā maskavas iela 256a Latvija lv-1063 sia gelam. Pieraksts pie Dr. Ozolas.
Ierodoties zobārnsiecības klīnika, konstatēju, ka personas nevelk medecīnikās maskas netika mērīta temperatūra vai aicināts uzrādīt covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu, kas ir tiešs mk nr.360 "epidemioloģiskās drošības pasākumi covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". Ap 13: 40 tiku ieaicināts zobārstniecības kabinetā. Mani sagaidija persona, kas nestādijās priekšā. Bez jebkādas informācijas pārbaudes ķērās klat pie zobu labošanas, lai gan tas netika prasīts. Medecīnas darbinieks nevilka medecīniskos cimdus, līdz ar to tiešs mk nr.104 ii nodaļas 11. Punkta, 11.7 apakšpunkta neievērošana, iii nodaļas 15. Punkta, 15.1. , 15.1.1. Apakšpunkta, 18. Punkta 18.1. Neievērošana.
Medcīnisko manipulāciju laikā kabinetā nepārtraukti atradās tehniskais darbinieks-apkopēja ar grīdas lupatu.

01.10.2021

G Gulbenietis 01.10.2021

Par ko sūdzība? Nesalaboja zobus par brīvu?

A Artūrs Miķelis 01.10.2021

Ierodoties zobārnsiecības klīnika , konstatēju, ka personas nevelk medecīnikās maskas netika mērīta temperatūra vai aicināts uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu, kas ir tiešs MK Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". Ap 13:40 tiku ieaicināts zobārstniecības kabinetā. Mani sagaidija persona, kas nestādijās priekšā. Bez jebkādas informācijas pārbaudes ķērās klat pie zobu labošanas, lai gan tas netika prasīts.Medecīnas darbinieks nevilka medecīniskos cimdus , līdz ar to tiešs MK Nr.104 II nodaļas 11.punkta, 11.7 apakšpunkta neievērošana , III nodaļas 15.punkta, 15.1. , 15.1.1. apakšpunkta, 18. punkta 18.1. neievērošana.

A Artūrs Miķelis 01.10.2021

Personāls neievēroja higēnas prasības , kā arī Ozola iespējams neatbilst vairs zobārsta kvalifikācijai.
Aiztika muti bez cimdiem, sasmērēja man kreklu ( tas ir mazākais)

G Gulbenietis 01.10.2021

Pateica, ka zobus katru dienu ir jātīra? :D

A Artūrs Miķelis 01.10.2021

Es redzu , ka nemākat lasīt! es norādīju problēmu un tam nav nekāda sakara ar zobu tīrīšanu.
Ja medecīnas darbinieks var nevilkt cimdus manipulācijas laikā kur iespējams var būt izdalījumi gļotām un asinīm , viņa ne tikai sevi apdraud ,bet arī mani. Cimdi un sterilie instrumenti jāņem un jalieto cimdos. Tas bītu līdzīgi kā operācijā , kad personāls visu dara bez cimdiem, tad rodas jautājums , slimības un baktērijas ir noķertas.

A Anda111 07.10.2021

Kāpēc tad nepārtraucāt vizīti un negajāt prom?