www.sudzibas.lv Gelam Krāpšana

AtrisinātaGelam - Krāpšana

Kad zvanīju pierakstīties pie higiēnista, cenu nosauca 39,00€, jo visu mēnesi esot atlaide.
Kad pienāca šī zobu higiēnas diena, pēc procedūras, pie kases tiek nosaukta Cena - 55€. Prasu par ko tāda Cena, ka sarunas laikā tika nosaukta cita summa.
Man nicinošā un paceltā tonī (knapi runājošā latviski, pārejot uz krievu valodu) sāk “skaidrot”, ka pie higiēnista summa ir 39€, bet redz pie ārsta esot 50€ un vēl man par kartiņas uztaisīšanu paņem 5€. (nezinu kādas formalitātes ir sakarā ar kartiņu veidošanu jaunajam klientam, ja viņš netaisās un nav teicis, ka grib būt par patstāvīgo klientu, bet ok.)
tātad, šī sieviete paceltā tonī man stāsta, ka es esot bijusi pie ārsta, nevis pie higiēnista tīrīt zobus, kaut gan pa telefonu tika norunāts, ka eju pie higiēnista un par summu - 39, nevis 50€...
Tātad, summas tiek rēķinātas pēc sejām, jo nekur nav norādītas skaidras Cenas par pakalpojumiem. Neviens neko viņiem pierādīt nevar, jo telefonsaruna, protams, ierakstīta netika. Viņu pašu izplānota shēma, kā apčakarēt jaunus klientus, kas notic atlaidei.
Vairs nekad neatgriezīšos šajā zobārstniecībā un arī citiem neiesaku.
P. S. Kamēr gaidīju Rindā, covid pretpasākumi ievēroti netiek, mazajā uzgaidāmajā telpā pēc manas atnākšanas ļauj nākt iekšā vēl un vēl cilvēkiem, beigās sēdējām 6 cilvēki max 15m2 telpā.

19.01.2021

Atbilde no Gelam Support Pārstāvja atbilde 19.01.2021

Labdien! Pie mums pilna mutes dobuma higiēna maksa 49,00 eiro, tagad ir akcija tikai pie zobu higiēnista 39,00 eiro, pie zobārsta higiēna maksa 49,00 eiro +5 eiro par kartiņu (zobu formula, primāra izmeklēšana un anamnēzes datu ievākšana) reizi pusgadā. Lūdzu, nosūtiet uz mūsu e-pastu [email protected] savu kontaktinformāciju (tel. numuru), lai mēs varēsim nokārtot šo situāciju. Paldies!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ieva011 03.02.2021

Ar mani sazinājās šī zobārstniecība un visas neskaidrības savā starpā nokārtojām.

I