www.sudzibas.lv Gelam Slikts serviss, bojājums.

Gelam - Slikts serviss, bojājums.

Atnācu pie protēzistes Ozolas, vinja bez jebkādam zalem ir sakusi man raut prieksha zobu, pec tam tomer uztaisija anesteziju, ar adatu sapigi durot kur pagadas, neko nejautajot izrava, pabridinajot ka nakamreiz laikam to blakus zobu ari izraus, kaut vins man neshupojas. Samaksaju 43, ar ceku butu 48 eiro.

14.08.2019

Kr

Tu Turkey901 14.08.2019

Nu un?
Laikam izskatījāties pēc cilvēka, kuram anestēzijai nepietiek naudas.
Kā arī izlūdzāties beigās atlaidi, kaut vai bez čeka, uzņēmums spēra Jums soli pretī, lai nepaliktu bešā.
Te vienam otram zobus naktīs rauj ārā par 170 Eiro, kur sūdzība ir pamatota, šeit, savukārt, nav īsti skaidrs, kur ir problēma!

Ol Olav 14.08.2019

Protezistam būtu vispirms jāsaskaņo ar pacientu, vai piekrīt vai nepiekrīt labot bez anestēzijas.

hartijs 14.08.2019

Nemuldi, jādur vismaz divās trijās vietās. Tāpēc liekas, ka dur kur pagadās. Un bez anestēzijas nevar izraut zobu , ja nu vienīgi izdauzīt. Laikam no bailēm saputroji secību.

El ELLIO 14.08.2019

Ja rauj zobu naktī pa 175 eur, tas pa dārgu, rauj pa 43 eur atkal pa dārgu...Laikam vajadzēja pa piečuku raut.Bet vēl labāk par velti.:DDD

hartijs 15.08.2019

Un bez narkozes!

El ELLIO 16.08.2019

Bez narkozes var vakarā uz maskačku aiziet, tur izdauzīs:DDD

Tu Turkey901 16.08.2019

Tur nebūs bez maksas, jo būs jāatvadās arī no kabatu satura!