www.sudzibas.lv GEKO mēbeles serviss un attieksme

GEKO mēbeles - serviss un attieksme

Labdien!
Esmu mazliet šokēts ka krīzes laikos uzņēmumi domā tikai par cenu un nevis par servisu un attieksmi pret klientu.
Virtuvi šeit iegādājos, bet tagad jau to nožēloju - dažas detaļas izrādījās brāķētas. Tā vietā lai veikalniece atvainotos, viņa ar savu palīgu man ieteica detaļas uzlabot un pārtaisīt un uz manu lūgumu atsūtīt vietā jaunas reaģēja ar tādu sejas izteiksmi ka jau uzreiz nožēloju arī šo lūgumu. Tā nu apsolītais detaļu piegādes termiņš jau ir pagājis un tiek atlikts dienu no dienas.
Visiem ieteiktu labāk maksāt mazliet vairāk un problēmu gadījumā vismaz nebojāt nervus, jo šaubos vai šāds NE-serviss maz kur citur vēl ir sastopams...

I Ints 22.01.2010

Arī es iegādājos pāris skapīšus no Marko komplekta.
1) skapīšu izmēri neatbilst tiem kas katalogā. Stūra skapis MR35 nav 90cm kā katalogā, bet gan tikai 76cm.
2) Itkā visiem skapīšiem virsas tirgojās atsevišķi. Bet te pēkši skapja MR4 konstrukcija jau ir ar visu virsmu. Tad kā man tagad viņu ielikt zem letes? Un arī izmērs klibo. Visi skapīši dziļumā ir 45cm, bet MR4 48cm. Protams katalogā nekas tāds nav norādīts.

Tā kā raugi, ja vēlaties pirkt šos MĒSLUS, tas sekojiet līdz ko pērkat. Citādi var sanākt trīsreiz visu mainīt un beigās tā vai tā nekas labs nesanāks.

M mary 24.01.2010

manai kaimiņienei arī uztaisija virtuves mēbeles ļoti nekvalitatīvi geko.
Domāju pirms kāda liak tur pasūtīt sev. bet palasot komntārus, skaidrs, ka geko nepasūtīšu.

V vita 08.06.2010

Ja, es ari varu pasudzeties.Marta sakuma viniem bija akcija uz sekciju, domajam labi nopirksi.Iemaksajam pusi no cenas ummas, unvini teica ka pec 6nedelam prece bus.Nu jau ie pienacis junijs un vini saka kad pec 2nedelam lai zvanot, kad prece obligati busot.Nu jau saku atmest ceribu vai musu iekarojama prece vispar bus.

A Andris 24.08.2010

Maldina pircējus, un tam nav attaisnojuma, jo ne jau vienam- diviem klientiem ir kavēti termiņi. Dauuuuuuuudziem... Bet līguma raksta līdz 8 nedēļām, lai vairāk cilvēku iemaksātu pirmo iemaksu, ja pateiks ka reāli jāgaida līdz pusgadiem, tad jau neviens nepasūtīs un nebūs klientu naudiņas, ko grozīt.