GEKO mēbeles - piegāde

Šīs ietādes darbinieki ir NEADEKVĀTI, nelaipni un sniedz neatiesu informāciju, brīnos, ka krīzes apstākļos uzņēmums nevar nodrošināt personālu, vismaz kaut cik profesionālu! Iekšējā komunikācija uzņēmumā ir nekāda, katrs darbinieks saka savu!
Tika pasūtīta virtuve, kuras piegādes termiņš ir 8nedēļas, bet zvanot un jautājot par pasūtījumu tiek saņemta atbilde, ka kkad nākamnedēļ, ... nu labi, ka mūsdienās kāds tik neprofesionāli var atļauties darboties, ...

D

Komentāri (2)

J Juris 17.10.2009

Jūs jau neesiet ne pirmā, ne arī pēdējā tāda.Ar to vajadzēja rēķināties...būtu pasūtījusi virtuvi kādā firmā, kas ir specializējušies to izgatavošanā, nebūtu arī problēmu, , , jā...droši vien, ka 3x dārgāk, bet labas lietas arī krīzes laikā nav par velti...es arī biju dilemmas priekšā, kur pasūtīt mēbeles...ieteica griezties pie profesionāļiem, un to nenožēloju.

к Константин 14.10.2010

Предлагают недорогую мебель и обещают выполнить заказ за 8 недель. Но редко когда выполняют, да еще и не могут сообщить когда же все-таки выполнят. Компенсировать ничего не хотят, даже доставку. Ну а если все таки удалость получить детали, то они могут оказаться других размеров или не в полном объеме. Так что как говориться: "Дешевая рыбка, г...но юшка"!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes