www.sudzibas.lv Ge Money Bank Vienaldziba pret klientiem

Ge Money Bank - Vienaldziba pret klientiem

Banka, kurai klients neko nenozime. Dokumenta sanemsana pie notara sarunata uz plkst. 9:00, bet plkst 10:30 dokuments ne tikai nav pie notara. Tas pat nav sagatavots, jo vienigajai paraksttieaogajai personai visaa banka ir SAPULCE. Ienest parakstit vienu dokumentu neviens nevar, jo "mes tacu neskriesim pa visu eku meklet kur ir ta sapulce". Labak lai klients gaida nu jau 2 stundas un maksa par stavvietu Vecrigas tarifu.
Turklat - dokuments ir nostiprinajuma lugums hipotekas dzesanai, par kreditu kurs ir atmaksats 10 gadus atpakal. Bankai pat prata nenak to dzest kamer es nesacelu jezgu.
Solijumus netur, par klientu nerupejas un apsargs, kas nelaizh banka ieksha neuzskata par normalu iespeju man satikt kadu bankas parstavi, kuram es to visu varetu pateikt.
"Seedi un gaidi, ja kas nepatik, raksti sudzibu..."
To tad ari esmu izdarijis. Bet ne uz bankas lapeles, kuru neviens nelasis, bet sudzibas.lv, lai visi to var izlasit!
Beedziet no tas bankas!