www.sudzibas.lv Ge Money Bank TERORS PA TELEFONU!!!

Ge Money Bank - TERORS PA TELEFONU!!!

Tas taču nav normāli!!! Jau 5to reizi šomēnes viņi zvana un terorizē!!! Jau mēneša sākumā viss ar viņiem tika sarunāts, cik un kad tiks samaksāts, bet šiem tak vienalga nav labi - zvana un prasa, vai tiešām nevar vairāk samaksāt. Pat darudēja, ka līdz novembrim ir jāatmaksā visa kredīta summa 2000 lati + procenti, citādi būšot tiesas darbi. Bet mums jau sen ir ITKĀ panākta normāla vienošanās par noteiktu summu mēnesi, par kuru vairāk atļauties vnk. nav iepējams, Tā summa, kas tika norunāta, tad nu tiek maksāta laikā katru mēnesi, bet nu nav viņiem miera - zvanās pa n-tajām reizēm mēnesī, pat brīvdienās no rītiem, sāk jau tracināt! CIK var runāt??? Viens darbinieks itkā saprot un visu sarunājam, paiet nedēļa un jau cits zvana atkal ar savādākiem draudiem! Tā jau var bez pēdējām nervu šūnām palikt, izveduši jau ir līdz pēdējam, jādzīvo visu laiku bailēs no telefona zvana!Tā jau var cilvēku līdz pašnāvībai novest!!!
KO darīt??? Vai ir kur es varētu oficiāli par viņiem sūdzēties?Jo tas vienkārši vairāk nav izturāms?

I

V Vilnis 28.07.2010

Šai bankai iesaku iet ar līkumu. Vairāki mani paziņas ir "iekrutuši" šo izdarīgo blēžu lamatās. Paņemot 1000, rezultātā jāatmaksā gandrīz 10 reizes vairāk. CIVĒKI, ESAT MODRI!!!

N nata 28.07.2010

Šī banka ir visneizdevīgākā, vis kaitinošāka un vispar nav pretīmnākoša atmaksas datumu nemaina, par kredīta brivdienām vari aizmirst, un vienojoties ar vienu operātoru, vieta nak cits un mal atkal to pašu no sākuma nesaprotu prekš kam viniem tie datori, esam taču musdienigi un tagad informāciju ievadam datoros, bet viņi laikam ņem to lidzi uz mājam, nāk nākošais un prasa tieši to pašu, paši sevi uztaisa par pēdējiem muļķiem.Šī kompanija ir pēdejā uz kuru būtu jāiet.

K kika 28.07.2010

Neko labu par šo kompāniju nevaru pateikt.

L lili 28.07.2010

Ja jums ir rakstiska vienošanās, tad sūtiet viņus pirst!
Un ņemiet "uzskaitē" šādas bankas! Gan jau būs laiki, kad atkal metīs kredītus pakaļ!
PAŠLAIK VAR REDZĒT "ĪSTĀS" BANKAS AR KURĀM NAV IETEICAMS VEIDOT SADARBĪBU NĀKOTNĒ!

No šīs bankas aizgāja pat tāds klients kā VAS "Latvijas dzelzceļš"!!!
Tikai atsevišķas struktūrvienības vēl darbojās ar šo banku, bet arī tās domā par bakas maiņu!!!

L Loreal 29.07.2010

Kā līgumā ir rakstīts, tā tam arī jābūt, bet dīvaini ir tas, ka Jūs rakstāt - kā bija sarunāts... Ja tas bija tikai mutiski, bet līgumā savādāk, tad gan neko nevarēsiet izdarīt :(

P puķe 13.08.2010

Piekrītu par visiem 100 % - Ge Money ejat ar līkumu!!! Jau tad, kad valstī sakās krīze, visas bankas bija pretimnakošas un vairak vai mazak varēja dabūt kreditbrivdienas, samazināt summas utt., tikai ne GE Money! Viņi pateica, ka neko tādi nepraktizējot. Tagad tiešam zvana katru nedēļu un prasa, lai vairāk maksā... bet cik varu, tik maksāju? Vēl pie tam tagad ir jauna kārtība, viņu zvanus ir jāapmaksā man... Un to kārtību, kādā tagad jāmaksā viņi nosaka pa tālruni, nu tiesi tā - vienkārsi sarunā, nevis kā citur - pārslēdz līgumu utt., lai vajadzības gadījumā vari ko pierādīt.

K kristine 17.11.2010

Man maksājums ir pirmajā datumā, pēc nedēļas zvanīja, paskaidroju, ka samaksāšu mēneša beigās ar visiem soda procentiem un tad sākās...Zvana nemitīgi! Man tas atgādina 90. gadu reketu, tikai morālā līmenī. Zvanīju un Patērētāju tiesību aizsardzības centru, ieteica griezties tiesā pēc morālā kaitējuma. Padomājiet, varbūt apvienoties un mazliet nomierināt šo banku!

M Mellene 17.11.2010

Tiešām šī banka ir rekets:(

P Pēteris 30.11.2010

Debīla banka ar debīliem darbiniekiem, tādas aizdomas ka tur pieņem darbā tikai blondīnes, viņas var dienā pizvanīt trīs reizes un jautāt kad es varēšu samaksāt parādu 3Ls, principiāli nemaksāju jo uzkatu ka maksājuma kavējums divas dienas tās ir viņu problēmas, (maksājums tika veikts piektdienas vakarā)