www.sudzibas.lv Ge Money Bank Pirms vini zvana, lai visu apskata

Ge Money Bank - Pirms vini zvana, lai visu apskata

Man ir kredits no GE money, maksāju caur netu rēķinu...kad samaksaju, pec paris dienām šie man vienmēr zvana un saka ka es neesot maksājusi tekošo rēķinu, kas viņiem par sistēmu, ka tada nekārtība tur valda. Citreiz zvana vairaki operātori un saka, ka nav maksāts nekas, ka man būšot tagad procenti un pēkšņi neesot maksāts arī iepriešējais rēķins, vinkārši šoks par to visu..tad velāk atkal zvana un saka ka viss esot kartībā...nervi ir beigti...pirms vini zvana, lai visu nokārto un apskata, un tad lai zvanās ...

K

B Baņkieris 04.07.2009

GE Money banka ir vistizlākā banka kāda var būt! Par internetbanku vispār labāk nerunāšu! Aizgāju no šīs bankas un nenožēloju ne mirkli!
Papētiet cītīgāk savus rēķinus! Zvanot saka, ka būs soda procenti, viņi šos soda procentus arī paņem, bet kad atklājas, ka samaksāts viņi šos procentus neatgriež! Labi pelna šī mafijas banka!

A Aleksandrs 05.07.2009

Pilnigi piekritu sudzibai, GE MONEY banka vispar kaunu zaudejusi, atlaujas zvanit gan sestdien, gan svetdien pat pl.20.00 vakara.Ir darba dienas un ludzu darba laika risiniet savas problemas.Atkauties no vinu zvaniem u n vestulem nevareja, nemiet kreditu, nemiet 2000 Ls, aplauzaties, zaglu kantoris.Riske visi, tapec samierinaties ari jus ar zaudejumiem.

L lsd 05.07.2009

Jā, dzirdēju par tādu maucību. Neko labu nevaru teikt.

Z zebiekste 05.07.2009

man tieši tas pats, kad samaksāju rēķinu, tad dienas 4.vēl zvanās un atkārto ka nav neko saņēmuši, bijis tā ka zvana 7.40 no rīta vai svētdienas vakaros...vienkārši besī, es saprotu ja es būtu lielā parādniece un nemaksātāja, bet tiek maksāts katru mēnesi, ātrāk tikt no viņiem ārā, ta bija lielākā kļūda, ka ar viņiem sapinos.

A Aigars un Aljona 03.09.2009

Mums ta pati situacija ... zvana paradzineji draud ar tiesam ... kaut visi krediti ir nomaksati ...

R rasa 08.09.2009

Diemžēl bankas zvana parādniekam, bet ja tik tiešām jūs visi esat tik kārtīgi maksātāji, tad es nesaprotu kāpēc šie nezvana man, Ge Money līzingā es mājai esmu iegādājusies praktiski visu, pat auto ņēmu pie viņiem, nekādu problēmu un zvanu. neviena slikta vārda nevaru teikt. Bet parādniekiem iesaku paklusēt un nokaunēties, jo kad vajadzēja kredītu, skrējāt kur ātrāk iedeva, tad lūdzu, maksājiet. . . :D

G GE Money klients 08.09.2009

GE Money banka zvana tikai tad, ja ir kavāts 7 dienas, ātrāk šie nezvana, es regulāri masāju un man ar viņiem nekādu problēmu nav, bet internetbanka viņiem gan ir pēdējais sū...

Z Zinīte 08.09.2009

Vistizlākā frāze ko nākas dzirdēt no bankām-kāpēc jūs nevarat tagad samaksāt?:-DKad man šito pajautāja, es apstulbu un pēc tam pajautāju pretī-ko jūs pīpējat?

I ibizza 14.09.2009

Jus ta visi rakstat, it ka jums zvana lai par kaut ko strideties.. Ja jus samaksajat un jums zvana, vai tad ir tik gruti pateikt kad jus samaksajat?? :) Jo maksajums tachu uzreiz neienak. Man pashai ir kredits Ge Money un esmu Ge Money Bank kliente un vispar nav nekadas sudzibas, ne par banku, ne par krediteshanas kompaniju. Starp citu, ta ir vieniga banka, kura shobrit necelj tarifus uz bankas pakalpojumiem.

A Aleksandrs 14.09.2009

meslu bedre, ne banka, meta visiem pakal kreditus, lida pat caur pastu ar savam vestulem bez ienakumu parbaudes, nu sanemiet, lai jums nemaksa neviens un pareizi daris, jo tiesa varat teikt, ka pie kreditesanas vinu speci lika nokluset esosas kreditsaistibas, tapec ari ir tagad di...sa, kur jums novelu vel ilgi sedet:)

M marina 16.11.2009

ja jus cilveki pasi nesaprotat sistemu ka tiek rekinata atmaksa, ka tiek rekinati soda procenti tad labak nelecieties, ir viegli visu novelt uz banku, ja pashi esat tadi nejegas!!! un ja sudzaties par kreditiem tad kapec tos nemat??? ir tik daudz citu banku un lizinga grupu!!! un ja ari citi jums nepatik, tad vajag vnk naudinu zekite krat, un tad visu viena maksajuma pirkt!!! es pati esmu klients jau no RD lizinga laikiem, pirku masinu, tv, ledusskapi un vnk aiznemos naudu, un ar katru reizi man gada procentu likme tika samazinata, jo biju patstavigai klients un tiku lojalitates programma, un ari tagad izdevigi piedavajumi nak, man ari bija kavejumi, maksaju sodus, bet tikai viniem sodi ir 10 procenti no ikm. maks. piemeram ja maksaju 80 ls men. tad sods viena men. max var but 8 ls... a citam bankas sodus pa dienam skaita - jo vairak nokave, jo vairak maksa!!!
GE money bank varbut ari nemaina datumus un neatliek maksajumus, bet ja pasi putru nevaariisim tad ari sudzeties nevajadzes!!!

A albero 18.12.2009

Standarta ligums GeMoney
Līgums ir negodīgs, apskatiet punktu 3.2 tur rakstīts, ka viņi ir tiesīgi vienpusēji lauzt līgumu
Tas ir smags pārkāpums līgumā (patērētāju tiesības) - negodīgi liguma nosacījumi. Domāju ar šo punktu pietiek lai anulētu visas domstarpības.

J jurciks 04.01.2010

Mjā, laikam šiem situācija ta teikt briest vai arī briest kaut kas mūsu ekonomikā tipa devalvācijas:)) Esmu GE money klients arī kopš senajiem RD laikiem - viss vienmēr laicīgi, bez pretenzijām, bez zvaniem. Koroče izdomāju - vajag man nelielu patēriņa kredītu ( zem 1000 Ls), palūru mājas lapā - tur smuks naudas kalkulators, procentu likmes un cits bla, bla, bla. Nu, parēķinu, jā procenti palieli arī komisija paliela, bet nu domāju, ai, lai iet uz 3 gadiem un mēnesī gan jau ap 30 Ls varēšu samaksāt pat, ja man noraus algu vēl par sotaku. Aizeju uz turieni aizpildu visus papīrus ( iesniegumu) un braucu mājās. Pēc pāris stundām zvans - figu, nedosim, atnāca atbilde, ka darījums nevar tikt noformēts. Nu ņefiga sev, summa ko prasīju tikai nedaudz pārsniedz manu algu pat ne uz pusi:))) Laikam apčurājušies no lata devalvācijas 3 gadu periodā, tamdeļ arī nedod. Nu, neko, kad nē, tad nē, bet nu pieminēšu mazliet šo gadījumu, ja šie izdomās man kādreiz piedavāt savus pakalpojumus.

I Ilze 16.03.2010

Arī mani neapmierina Ge Money bankas darbs, iemaksāju kontā naudu, taču šie zvana un saka, ka neesot saņēmuši maksājumu, citā reizē zvanu uz Rīgu - tur man saka, kad man esot pārmaksa, zvanu uz savu filiāli ārpus Rīgas tajā pašā dienā, tur apgalvo, ka man parāds esot, nevis pārmaksa...Nesaprotu, kas tur par sistēmu, bet līdz galam tur noteikti nav sakārtots, tāpat arī manā filiālē nevar pateikt ne ikmēneša maksājumu, ne tik cik līdz galam vēl palicis maksāt... Tā kā algu man tagad maksā vēlāk, arī maksājuma datumu nevaru pārlikt, jo neesot tāda pakalpojuma, izdevīgi jau protams rēķināt sodus...Katrā ziņā šī bij pēdējā reize, kad saistījos ar Ge Money...