www.sudzibas.lv Ge Money Bank patēriņa kredīts

Ge Money Bank - patēriņa kredīts

Gribu pastāstīt gadījumu, kas daudz ko pasaka par bankas politiku un attieksmi pret klientiem....
Saņēmu vēstuli no bankas, ka esmu parādā viņiem Ls 5. Smieklīgākais tas, ka parāds man esot no tālā 2002. gada. Tātad- pagājuši 10 gadi un nu, pēkšņi, bankai savajadzējās piecus latus. Es zinu, ka neko no šīs bankas nekad neesmu aizņēmusies, tādēļ pieprasīju bankai sniegt man informāciju par manu līgumu un tā izpildes vēsturi. Saņēmu rakstisku atbildi pēc kuras man bija personīgi jāierodas pakaļ bankas filiālē. Izrādījās, ka tālajā 2002. gadā esmu iegādājusies putekļu sūcēju un ņēmusi patēriņa kredītu no A/S RD Līzinga Grupa. Jā, šadu lietu atcerējos, jo kredītu ņemšanu vispār nepraktizēju. Maksājumu grafiks liecināja, ka aizevumus bija sniegts uz 6 mēnešiem, bet to esmu atmaksājusi ātrāk - 3 mēnešos, tādēļ, ievērojot aizeduma līguma noteikumos norādīto punktu par manām tiesībām atmaksāt aizdevumu ātrāk, biju to izmantojusi. Punkts noteica, ka tādā gadījumā % par aizdvumu tiek aprēķināti tikai par tiem mēnešiem, kad aizdevums faktiski izmantots. Tā nu es toreiz laimīgi biju tikusi vaļā no kredīta, RD Līzinga Grupas darbiniece arī visu pārrēķināja un apgalvoja, ka aizdevums ir dzēsts. Šodien, pēc 10 gadiem, izrādās, ka vai nu toreiz vai kaut kad vēlāk, kāds no darbiniekiem tomēr nebija pareizi noformējis izmaiņas manā aizdevuma līgumā par to, ka veicu kredīta atmaksu pirms termiņa. tagad, kad par to pastāstīju GE Money bankas darbinieci, vi'
nas attieksme viennozīmīgi bija tāda, ka esmu parādā šos neizmantotā kreditā % , ja nu vienīgi es varot pierādit ar rakstiskiem dokumentiem to, ka % tika atlaisti... Tā, lūk... Nu kādi gan rakstiski dokumenti var būt toreiz 2002. gadā, es samaksāju skaidrā naudā, saņēmu kvīti un darbiniece izdarīja atzīmi savos reģistros, tas arī viss...
Jautājums jau nav naudā, bet gan attieksmē - vienkārši ņemiet vērā, kāda ir šīs bankas attieksme pret klientu un kāda alkatība... vai tiešām stāvoklis ar kredītu atmaksu ir tik bēdīgs, ka jādzenas pēc smieklīgas summas par %, kas viņiem nemaz nepienākas...

A

Komentāri (2)

A adri 01.11.2012

Ge Money bank un A/S GE Money nav viena un tā pati iestāde, bet tikai savstarpēji saistītas zem GE grupas. Bankas darbiniekiem nav pilnas informācijas par aizdevumiem AS GE Money. Neesi apdomājis, ka darbiniece varēja kļūdīties, vai vienkārši paņēma sev nedaudz?

L Latio Fox 14.03.2013

Es savukaart saneemu informaaciju no tresaas personas, ka vins saneemis veestuli no Ge monei par 2001 gada apriilii nemtiem 100 latiem!Diemzeel dziivoju aarzemees, un sazinaasanaas ar Ge money nav, , nesusi auglus, , !Kad zvaniiju-teica atzvaniis!Ir pagaajusi jau 3 meenesi-nosuutiitas 6 veestules ar luugumu, cik ir paraads, un par ko-klusums!!!
Tacu, sii tresaa persona joprojaam sanem veestules un draud man un radiniekiem LV!
Liidz 2005-ajam gadam veel dziivoju LV-netiku saneemis nekaadus briidinaajumus vai liidziigas veestules par to, ka esmu palicis paraadaa!
Es nebeeguloju-mana deklareetaa adrese ir pieejama visiem, kam taa ir vajadziiga-diemzeel uz deklareeto adresi veestules ar man neviens nesuuta!
Esmu konsulteejies ar juristu ar PTAC...
Esmu gatavs iet uz tiesu-jo sii nezina un terors vienkarsi dzen izmisumaa!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes