Ge Money Bank - NECIEŅA!!!!!

Šī ir vienīgā banka, kurai ir pilnīgi nospļauties par iedzīvotājiem! Pietam par pensionāriem! Manai vecmāmiņai no rīta sāk klauvēt pie durvīm, bet viņa slima, nevar paiet, taču jāiet ir. Izrādās GE Money atnākuši terorizēt!!! Viņa nokavēja pāris dienas maksājumu. PĀRIS DIENAS cilvēki!!! Tas nau 3 mēneši, kad parasti jau sāk meklēt rokā parādnieku, bet gan PĀRIS DIENAS!!! Mana vecāmamma raudādama stāsta man šo visu, jo viņa neko tur nevar darīt, ja nau naudiņas... Pērk maizīti ( nesagriezstu) pa 13santīmiem... Šausmīga banka! Nekad nebiju dzirdējusi kautko tik nežēlīgu!!! Cilvēki jau nav vainīgi, bet gan valdība kas tikai ņem, ņem, un ņem... a ko darīt kad nav vairs ko samaksāt bankai, jo lūk jāglābj Latvijas Valsts!???!!! Vienīgi pakārties var, jo IZEJAS NAV!!!

B beibe 16.11.2009

Mīļā mazmeitiņ, izpalīdzi savai vecmammai pati. Neesi savtīga. Atdod iekavēto parādu no savas algas. Iztiksi ar Rollton zupām mēnesi... Kas tev par radiem, ja nevarat savai vecmātei samesties!?

M marina 16.11.2009

es veletos tev nepiekrist!!! es pati stradaju saja banka paradu piedzinas grupa un velos teikt ka tadi absurdi gadijumi ir izslegti! par paris dienam patiesi neviens neies uz majam ;)
iespejams ka vecmamina aizmirsa precizu summu cik jamaksa, un ja kaut vai divus menesus tu samaksasi mazak par noteikto kaut vai vienu latu, tad programma pec aprekina uzradis ka ir uzkrajies parads. ta patiesam var but smiekliga summa, bet datoram jau neieskaidrosi...
un iespejams ka vecmamina patiesi vienmer laika maksajusi savu naudinju, bet paris reizes kludijusies, un tapec nokavejot kartejo maksajumu par dazam dienam sanaca tada situacija...
vel variants ir tads ka varbut vinu nevareja sazvanit, jo veci cilveki ne vienmer piefikse telefona zvanu, un tapec bija jaiet ciemos!
un es esmu pilnigi drosa, ka stastot Tev vecmamina bija emocionala.. mes visi dusmu un emociju izvirduma medzam but karstasinigi...
vajadzeja tev vinas vieta pazvanit, un tev noteikti palidzetu :)

L lauris 16.11.2009

Bet jautajums no kuras puses tad, pensionariem dot kreditus?Kur galva? Ja dot tak vajag kadu galvotaju, lai ar vinu risinatu jautajumus

L lauris 16.11.2009

Un vel, Fuj Ge money bankai ka nedot vairs autolizingu, ir vairaki pirkumi veiksmigi atmaksati bet kad gribeju lizingu teica ka vairs neizsniedzam

J Jāzeps 17.11.2009

Marina, tev tas liekas normāli, ka GE Money zvana 7 no rīta, kad lielākā daļa cilvēku vēl guļ un uzkrāj spēkus jaunai dienai, lai varētu strādāt un atmaksāt tos job..os kredītus?

B beibe 18.11.2009

Jāzep, tādiem vispār nav jāguļ!!!

E Eseseseeseeses 18.11.2009

suudziiba tiesaam ir stipri nesakariiga un nelogiska. es diezgan regulaari (aizmaarsiibas delj) kaveeju maksaajumus par paaris dienaam, bet ne man kaads 7os no riita zvana, ne pie durviim klauvee..kaut ko pasas buusiet salaidusas deelii, neatbildeejaat uz veestuleem, nelikaaties ne zinis, taapeec varbuut arii saada situaacija..taa ka saadaa kontekstaa runaat par kaut kaadu bankas necienju ir pilniigi lieki..

bez tam - ja jau vecmammai finansiaali tik ljoti gruuti iet, vai tiesaam ir gruuti pa visiem beerniem un mazbeerniem samesties un to paraadu nomaksaat? vai arii reizi nedeeljaa sapirkt poduktus un aizvest vecmammai? paldies dievam, manaa gimenee visiem klaajas labi, bet ne mirkli nevaru iedomaaties, ka mana vecmaaminja veikalaa skaitiitu 13 santimus maiziitei un neviens no manas gimenes neliktos ne zinis..

U Unabomberz 18.11.2009

Saulīt, tās ir muļķibas, ko tu raksti, ka gribi redz lai tevi trobelē pēc 3 mēnešiem. Pēc 3 mēnešim parādu jau var likt bezcerīgo statusā īpaši šobrīd.

J Jāzeps 25.11.2009

Nav gan muļķības. Visbiežāk sanāk samaksāt ar kādu 3 nedēļu nobīdi, es piedāvāju pārtraisīt grafiku, uz ko šamie neparakstījās. Tā vietā šiem ir ērtāk tērēt administratīvos resursus, zvanot agri no rīta. Ciemos gan nav nākuši, bet lai tik pamēģina, smagi nožēlos.

A Arturs 04.12.2009

ja klients nesadarbojas un neatbild uz telefona zvaniem, tas ir pilnigi normali. Turklat neviens 7 no rita nezvana, ja vien laiku nepareizi telefona uzstadijis...

H Hugo Djego 04.12.2009

GE mony vispār ir dārga banka.Tagad jau pārējās ar ņēmušas piemēru no šīs.Tā kā jāsavelk josta ciešāk, lai tiktu galā ar problēmām, pēc tam jaatsakas no visiem overdraftiem utt, nav ko biezos stutet./to pedejo es sev saku/

J jurciks 04.01.2010

Ak, nabadziņi, nesagriezta maizīte:))) Tak paņem nazīti un sagriez vecmammai to maizīti. Nu nav parāds brālis.

E Edmunds 13.01.2010

Lai tas ge monkey iet dirst un pareizi dara ka nemaksā viņiem sučaras žīdu kantoris, ar necilvēcīgo attieksmi man arī kaut kāda sučka ziemassvētkos zvanija- pasūtiju vienkārši !!!

J Jurists 23.01.2010

Pilnigi dzivnieki. Gan GE vadiiba gan darbinieki.

E es 24.01.2010

Un zvanīsim :D:D:D

A Aleksandrs 24.01.2010

atri jus uz ielas saks ka trakus sunjus izkert un stabos kaart:)tad nelidisiet svesajas kabatas:)))zvanit ari nevaresiet un draudet ne, ge monkey mesli.

D dina 05.03.2010

Pilnīgi piekrītu par GM necilvēcisko attieksmi, tie parazīti zvanītāji taču eksistē uz nemaksātāju procentiem, viņi laikam pelna bonusiņus, ja kāds viņiem atbild, vienā dienā saskaitīju 13 neatbildētus zvanus no viņiem:) Viņi taču pat rok augšā daudzdzīvokļu mājas kaimiņus, un bombardē ar saviem zvaniem, vai nepazīstat tādu un tādu... Man viņi telef ir ierakstīti kā "idioti" un iesaku visiem, kuriem viņi zvana no rītiem izslēgt telef skaņu, lai viņi netraucē

I Iespēju Konts 10.05.2010

labāk aizveriet visi mutes ciet, kas saka, ka GE Money Bank ir visstulbākā banka pasaulē!!! varbūt jūs esat visi idioti!!! jums vienkārši darīt nav ko, tapēc taisāt sūdus!!! zināt ko ejat visi nahuj!!! un GE money Bank ir normālākā banka kāda jeb kad Latvijā ir bijusi.