LV RU
www.sudzibas.lv FN Serviss Noslēgtā līguma nepildīšana

FN serviss SIA - Noslēgtā līguma nepildīšana

Pēc līguma noslēgšanas par "Darba drošības uzraudzību" kavējas ar pakalpojuma uzsākšanu. Vispirms rēķins par veicamajiem darbiem. Tad atliek ierašanās datumu. Sagatavotās instrukcijas ir zemas kvalitātes, virspusīgi "copy - paste" darinājumi. Saaicinot lielu darba kolektīvu, kas nav biroja darbinieki, uz ikgadējo instruktāžu, var pastāstīt par to, kā atslēgt kafijas automātu no elektrības, kā nest pareizi biroja papīora kasti. Viss pārējais - stostoties. (jājamzirdziņš - ugunsdzēšamie aparāti - par tiem gan var ko vairāk pastāstīt) . Instruktāžu žurnālā tiek rakstītas instrukcijas, (to numuri) , kuras neviens nav redzējius. Apņemas veikt darbu, neizvērtējot, ka attāluma (180km) dēļ, nav iespējams to pilnvērtīgi nodrošināt.
Šīs firmas vienīgais mērķis - saņemt naudu par nepadarīto.
Iesaku neslēgtar to līgumus par darba drošību, ja gribat, lai tiešām tiktu sakārtota droša darba vide.

A

Komentāri (2)

Работяга 01.09.2017

Jums ofisa jau darit nau ko! Darba drosibas vide prieks darbiniekiem kuri taisa atbildigu darbu nevis sez ofisa! Pec darba drosibas instruktaza nedrikst remontet biroja tehniku! Nevis nest kravas kastes pa trepem, tam visiem birojiem lifts domats!

C CastorTroy 01.09.2017

Jūsu sūdzība izskatās tā, ka it kā gribas "ieriebt" viņiem, bet īsta nav pie kā piesieties!
"Vispirms rēķins" - tā gandrīz visi uzņēmumi, nav nekas īpašs.
"kavējas ar pakalpojuma uzsākšanu. Tad atliek ierašanās datumu"- Ko nozīmē kavējas?Par dienu, nedēļu vai mēnesi? Var būt dažādas situācijas.Kā viņi to skaidro?
instrukcijas ir zemas kvalitātes, virspusīgi "copy - paste" - tas vispār ir smieklīgi! Visas instrukcijas lielā mērā ir copypaste, tur jau tā jēga ir, vai jūs gribējāt ekskluzīvās instrukcijas? :)
Apņemas veikt darbu, neizvērtējot, ka attāluma (180km) dēļ, nav iespējams to pilnvērtīgi nodrošināt- Vai Jūs paši nevarējāt atrast kādu uzņēmumu blakus, Jūsu pilsētā vai novadā,kurš sniedz šādus pakalpojumus? Ja nevarējāt, tad jāsaprot un jāsamierinas, ka nevarēs pie Jums pieskriet pēc katra pieprasījuma stundas laikā. Tikai nesaprotu, kā tas var instruktāžu par darba drošību!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes