LV RU
www.sudzibas.lv FN Serviss Nenoformēti darba ligumi, smieklīgas algas

FN Serviss - Nenoformēti darba ligumi, smieklīgas algas

Kā jums šķiet vai uzņēmumā var būtiski samazināt algas ar atpakaļejošu datumu, nostādot darbiniekus fakta priekša? Šajā uzņēmumā var!

Vilkt garumā darba līguma parakstīšanu un līdz pat darbinieka aiziešanas brīdim to tā arī neparakstīt, t.i. nenoformēt? Šajā uzņēmumā var!

Maksāt tādas algas, kas sedz vien ceļa izdevumus, bet slodze ir diezgan normāla!
Šajā uzņēmumā ir iespējams viss!

Paldies par pieredzi, izrādās var strādāt arī tā!

D

Komentāri (6)

I Izbrīnītā 07.07.2009

Kamēr ir aitas, ir arī cirpēji!
Pilnībā neatbalstot šādu personāla politiku - izskatās, ka atklāti pretenzijas neviens neceļ un strādāt šādā veidā turpina? Kādēļ darba devējam mainīt attieksmi, ja pakalpojumu no darba ņēmējiem viņš saņem?

P panks. 28.10.2009

To tikai var izdarīt Edgars Rozentāls ar savu Izpilddirektoru Uvi Petrovu. Ir vēl tādi cilvēki.

A Aivis 01.11.2011

Šajā uzņēmumā ir atļauts viss ar likumiem valstī. Jo Edgaram radi un draugi ir likuma pieņemšanā un tur neko izdarīt viņam nevar.
Viņi ir nodokļu nemaksātāji čakarētaji un ta talāk, bet tas netraucē viņiem parkāpt likumu.

Šajā firmā nostrādāju diezgan ilgi. Un politika ir vienkārša, Dabūt no jums klientiem tikai naudas, Pakalpojums neatbilst tai cenai, reizēm pasuti jumi tiek saplēsti. Jo visiem ir Po liels.Un tā ka noliktavās runā par to ka Edgars Rozentāls pedejās spalvas rauj no dibuā laukā. Darbinieki necien klientus un pašu darba devēju. Uvis Petrovs tikai dzied līdz Edgaram Rozentālam. Ja vbien zinātu ko Uvis Petrovs firmā stradā tad jau sen būtu atlaists, no darba, nevis viņš atlaiž no darba nepamatoti, un nepārbauda informāciju kas tiek dots Firmai.
Mans ieteikums, Pēc pakalpojuma pārbaudiet vai tiešām ir veikts pakalpojums nevis pārlīmētas tikai uzlīmes. Jo Busiņi kas braukā par Rīgu nevar pilnvērtīgi veikt šo pakalpojumu ka ugunsdzēšamo aparātu pārbaudi. Jo fiziski nevar 10 aparātus apkopt 20 min. jo uz katru aparātu vismaz aiziet no 5 līdz 10 minūtēm. 2 gadīgo aparātu apkope ir jāveic diezgan ilgi, jo šie aparāti ir jāpārlādējas un tas apmēram aizņem no 10 līdz 30 min.
Ja vien Latvijas Statoels zinātu kā viņus čakarē uz aparātiem un uz naudām. Aparāti pat nau jāmaina, bet no Uvi Petrova puses nāk rīkojums par to ka jāmaina pec iespējas vairāk jo tiem naudas netrūkst . Nesaprotu kāpēc Latvijas Statoels nevar izvaidot sev tādu nodaļu, ? Ar signalizācijām, apmācības, ugunsdrošību, aparātu apkopi. Šim visam ir nepieciešams no 10 līdz 20 cilvēki.
Ugunsdzēšamie aparāti no Ķīnas nemaksā 34 Ls ti maksā 2 -3 EURO
Cilvēki domājiet pie ko pērkat un ko pērkat.

A Alfons Bembers 30.01.2020

pilnīgas muļķības ...

B Boulers 21.11.2011

Ļoti žēl, ka tā tiek sagrozīti fakti. Protams ir grūti pierādīt pretējo, bet daži fakti ir. Uzskatāmākais un viss vieglāk parādāmais ir Ķīnas ugunsdzēsības aparāti, kuri nemaksā 34LVL, dārgākais pārnēsājamā tipa ugunsdzēsības aparāts maksā 24, 60LVL un šiem aparātiem dzēšanas klase ir vienlīdz laba kā Polijā ražotajiem, kā arī tie atbilst visām normatīvu prasībām. Arī laiki ugunsdzēsības aparātu apkopēm ir pārspīlēti mazi, tas gan atkarīgs no konkrētā speciālista, jo viens darbu paveic ātrāk, bet otrs mazliet ilgāk. Katrā gadījumā visi veiktie darbi ir apdrošināti un uzņēmums garantē veikto darbu atbilstību. p.s. Latvijā ir ļoti maz uzņēmumi, kam ir šāda veida apdrošināšanas polises. Interesetni katrā gadījumā Youtube var atrast video par apkopes procesā veicamajiem darbiem un droši par to atbilstību pārliecināties, kad tiek veikts pakalpojums. Uzņēmumam vienīgajiem Latvijā ir ieviesta ISO 9001:2008 kvalitātes vadības sistēma.
Es saņemu pilnīgi oficiālu algu FN-SERVISS par kuru visi nodokļi ir nomaksāti, tāpēc žēl ka tā rakstāt.
Izturas pret mani arī ļoti labi gan Edgars gan Uvis.

L Laila 21.11.2011

Un kamdēļ strādā bez parakstīta darba līguma?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes