www.sudzibas.lv FN Serviss klientu apkalpošana

FN Serviss - klientu apkalpošana

Veicu pasūtījumu caur FN serviss mājas lapu, tur atzīmēju, ka maksāšu ar pārskaitījumu, beidzu pasūtījumu parādījās uzraksts, ka ar mani sazināsies. Labi.
Nākamā diena, neviens nesazinās, un kad es sazvanījos ar veikalu, mani savienoja ar kādu dāmu, kur sāku stāstīt, ka esmu veicis pasūtījumu, bet neviens man nezvana un neko neprasa, vai arī uz e-pastu arī nesūta maksājuma rēķinu.
Dāmīte man strupi atbildēja, ka no privātpersonām pirkumus pieņemam tikai skaidrā, uz vietas veikalā, bet kāpēc ar mani neviens nesazinājās tā arī neuzzināju.
Marts - Laba servisa mēnesis, nu nezinu, šai dāmītei lieku lielu "-"!!!

E

A Aivis 01.11.2011

Šajā firmā nostrādāju diezgan ilgi. Un politika ir vienkārša, Dabūt no jums klientiem tikai naudas, Pakalpojums neatbilst tai cenai, reizēm pasuti jumi tiek saplēsti. Jo visiem ir Po liels.Un tā ka noliktavās runā par to ka Edgars Rozentāls pedejās spalvas rauj no dibuā laukā. Darbinieki necien klientus un pašu darba devēju. Uvis Petrovs tikai dzied līdz Edgaram Rozentālam. Ja vbien zinātu ko Uvis Petrovs firmā stradā tad jau sen būtu atlaists, no darba, nevis viņš atlaiž no darba nepamatoti, un nepārbauda informāciju kas tiek dots Firmai.
Mans ieteikums, Pēc pakalpojuma pārbaudiet vai tiešām ir veikts pakalpojums nevis pārlīmētas tikai uzlīmes. Jo Busiņi kas braukā par Rīgu nevar pilnvērtīgi veikt šo pakalpojumu ka ugunsdzēšamo aparātu pārbaudi. Jo fiziski nevar 10 aparātus apkopt 20 min. jo uz katru aparātu vismaz aiziet no 5 līdz 10 minūtēm. 2 gadīgo aparātu apkope ir jāveic diezgan ilgi, jo šie aparāti ir jāpārlādējas un tas apmēram aizņem no 10 līdz 30 min.
Ja vien Latvijas Statoels zinātu kā viņus čakarē uz aparātiem un uz naudām. Aparāti pat nau jāmaina, bet no Uvi Petrova puses nāk rīkojums par to ka jāmaina pec iespējas vairāk jo tiem naudas netrūkst . Nesaprotu kāpēc Latvijas Statoels nevar izvaidot sev tādu nodaļu, ? Ar signalizācijām, apmācības, ugunsdrošību, aparātu apkopi. Šim visam ir nepieciešams no 10 līdz 20 cilvēki.
Ugunsdzēšamie aparāti no Ķīnas nemaksā 34 Ls ti maksā 2 -3 EURO
Cilvēki domājiet pie ko pērkat un ko pērkat.