FN Serviss - Krāpšana

Neuzķerieties uz šī krāpniecīgā kantora. Zvana jau trešo reizi, apgalvo, ka numuru nav nekur ņēmuši utt. Konkrēti mans gadījums ir ka, piedāvā "baigo" akciju uz optisko dūmu detektoru kd-135 d, mājaslapā 24 eur, bet zvana laikā piedāvājums par 20 (ja nemaldos) nākamie papildus par 14 eur. Šo modeli var iegādāties cenās sākot no 6,75 eur.

BondsBonds 07.12.2019

Par ko ir sūdzība, nesaprotu? Pārāk dārgi?

S Sandis K. 07.12.2019

Ja nesaproti loģikas/matemātikas pamatus, tad dodies vien uz pamatskolu. Ja nu tiešām Tev nepieciešams skaidrojums tad nu klausies. Šī iestāde ar telemārketingu pārdod lētas ierīces par 3x dārgāku cenu! Re!
Nebija nemaz tik sarežģīti.

BondsBonds 07.12.2019

Un? 11. aifons maksā 300 USD, bet cilvēki to pērk par 1300 USD. Latvijā par 1500 eiro.

S Sandis K. 09.12.2019

Apskatot Tavus citus komentārus viss protams ir skaidrs, bet vēlos pieklājīgi uzjautāt! Tu vispār pamatskolu pabeidzis esi? Tev tiešām tik bezjēdzīga dzīve, ka krāj troļļa punktus sūdzību lapā?

S Sandis K. 16.12.2019

Ja kas, DEPO ar karti šis sū maksā 3.89E kas ir vēl lielāka krāpniecība.

R Reno 23.12.2019
Darbinieku apčakarēšana

Briesmīgs kantoris un vēl briesmīgāka vadība.tiek atlaists no darba bez iemesla, jo pārbaudes laikā tā drīkst.

S Sudzibas.lv Admin 07.06.2021