www.sudzibas.lv Flysiesta.lv Nekompetenti krāpnieki

FlySiesta - Nekompetenti krāpnieki

Pasūtīju biļetes caur šo broker aģentūru, nākamajā dienā man piezvanīja un pateica, ka nauda nav saņemta, lai es pārbaudot. Es paskatījos izdrukā - maksājums bija atgriezts, tad ar šo uzņēmumu likos mierā. Pēc nedēļas ieraudzīju, ka nauda tomēr ir aizgājusi, bet man nav atsūtītas ne biļetes ne kā, tā it kā neviens naudu nav saņēmis. Sakontaktējos ar viņiem caur čatu, kas arī ir aprobežoti, jo zvanīt var vienīgi pa telefonu, kas maksā 0,45 Ls minūtē, kur man pēc parrunām teica, ka tulīt atsūtīs man apstiprinātu rezervāciju un biļetes, kuras ir tikai pagaidu, nevis oriģinālās. Es iebilstot, ka man nevajag nekādas biļetes vairāk, protams, saņēmu atteikumu saņemt naudu atpakaļ, jo flysiesta.lv NEKO mainīt, dabūt atpakaļ nevar! Ok, saņemot nolāpītās pagaidu biļetes, viņi mani informē, ka tūlīt saņemšu arī oriģināl biļetes no aviokompānijas, ko es neesmu saņēmusi līdz pēdējai dienai. Pēc desmitiem lūgumu, ka man tās ir vajadzīgas, lai laicīgi veiktu check-in - ārprāts, firma atrodas LT, latviski saprot 10 vārdus, un arī krievu valodā, nesaņēmu man vajadzīgo info. Pati zvanīju uz Ryanair, lūdzu lai atsūta biļetes. Kā arī ar vārda maiņu, Ryanairam nav problēmu ja vien nosaucu savu kontakt info, bet flyfiesta to maina, jo paši veic pārsakitījumu, saņemot naudu no manis. Šo info es tā arī nesaņēmu no darbiniekiem, lai nomainītu vārdu, esot slepena informācija (e-pasts vai adrese). Tā bija visbriesmīgākā pieredze ar visnekompetentāko uzņēmumu un darbiniekiem, ar ko esmu jebkad strādājusi. Ryanair darbinieki teica, ka neatzīstot šīs brokeru firmas un neiesaka ar tām sadarboties, arī es daru to pašu!